Закляття

Фільм Закляття (2013) онлайн дивитися українською

Закляття

Назва: Закляття / The Conjuring
Рік: 2013
Жанр: Жахи
Режисер: Джеймс Ван
Актори: Віра Фарміґа, Патрік Вілсон
Тривалість: 01:52:00

Опис: Фільм «Закляття» (2013) розповідає про боротьбу екзорцистів із злими духами. Сюжет фільму є екранізацією реальних подій, з якими зіткнулося сімейство Ворренів, подружжя Лоррейн і Еда, які у середині XX століття системно досліджували паранормальні явища. За допомогою до них звертаються дві дівчини, які працюють виховательками і спільно проживають у будинку, де трохи раніше померла юна дівчина на ім’я Аннабель Кессі.

Дівчата скаржаться Ворренам на те, що привид Аннабель переслідує їх, вимагаючи дозволу вселитися у вподобану йому ляльку. Через недосвідченість дівчата дозволили примарі зробити це, і тепер потойбічна істота тероризує їх, влаштовуючи в кімнаті дебоші, розмальовуючи стіни і явно маючи намір у недалекому майбутньому захопити тіло однієї з виховательок.

На перший погляд задачка здається Ворренам повсякденною, проте несподівано вони стикаються з духом такої сили, якої раніше не один привид не демонстрував. І мова вже не йде про те, щоб вигнати примару в світ мертвих, де їй і місце. Завдання стоїть набагато серйозніше – як їм усім залишитися живими в розв’язаній боротьбі з цим потойбічним демоном? Фільм Закляття (2013) онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Закляття (2013) онлайн українською


загрузка...