Закляття 2: Енфілдська справа

Закляття 2: Енфілдська справа онлайн українською дивитися

Закляття 2: Енфілдська справа

Назва: Закляття 2: Енфілдська справа / The Conjuring 2
Рік: 2016
Жанр: Жахи
Режисер: Джоді Фостер
Актори: Патрік Вілсон, Віра Фарміга та ін.
Тривалість: 02:14:00

Короткий опис: Перша частина фільму жахів мала в прокаті приголомшливий успіх. Проект вийшов під гаслом «Засновано на реальних подіях». Друга частина стане чудовим продовженням «невигаданої історії». Зйомки кінопроекту очолив режисер Джеймс Ван. Запрошуємо дивитися Закляття 2: Енфілдська справа онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Як і раніше, у центрі уваги знаходиться сімейна пара Лорейн і Ед Воррен. Лорейн володіє особливим даром – бачить привидів і істот потойбічного світу. Унікальна можливість не принесла їй щастя і стала великою перешкодою у житті. Тільки після зустрічі з демонологом Едом дівчина навчилася направляти свої вміння в потрібне русло. Коли пара почала подорожувати країною, з’ясувалося, що сотні людей потребують їхньої допомоги і страждають від злодіянь духів.Так, одного разу, подружжя занесло в місто Енфільд. Цього разу екстрасенсам довелося зіткнутися з могутнім демоном, який претендує на звання володаря тутешніх місць. Скептично налаштовані городяни почали підозрювати один одного в подіях, у їхніх серцях оселилася ворожнеча і ненависть.

Ситуація ускладнилася, коли в провінційному містечку один за іншим при досить дивних обставин почали пропадати і гинути люди. Фільм Закляття 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Закляття 2: Енфілдська справа (2016) онлайн українською


загрузка...