Віджа: Походження зла

Віджа: Походження зла онлайн українською

Віджа: Походження зла

Назва: Віджа: Походження зла / Ouija: Origin of Evil
Рік: 2016
Жанр: Жахи
Режисер: Майк Фленеґан
Актори: Анналіса Бассо, Лулу Вілсон, Елізабет Різер
Тривалість: 01:39:00

Короткий опис: Про те, як небезпечно буває проводити спіритичний сеанс, і до чого це може призвести, з усіма моторошними подробицями розповідає фільм «Віджа. Смертельна Гра».

Спроба зв’язатися з душею померлого втягнула героїв у справжнє криваве безумство, і потребувала нелюдських сил для того, щоб вигнати потойбічне зло назад.

У другій частині на головних героїв, групу підлітків, чекають ще більш страшні випробування. Нерозсудливе бажання звернутися до спіритичної дошці лише спочатку виглядає безневинною розвагою. Дуже швидко все те, що відбувається, починає нагадувати героям сцену з найстрашніших фільмів жахів. Запрошуємо дивитися Віджа: Походження зла онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Сучасна молодь любить розважатися зі спіритичні сеанси. Одні ставляться до цього заняття з недовірою, інші, навпаки, впевнені в тому, що дух померлої людини готовий прийти за першим їхнім покликом. Мало кому відомо про існування містичної Дошка Віджа, яка дозволяє зв’язатися з потойбічним світом. Однак ті, хто одного разу вирішив зіграти в цю гру, зобов’язаний її завершити, інакше відбудуться страшні події.

Одна сім’я мала загадкову спіритичну дошка, але її власники ставилися до неї, як до простої гри. Одного разу дівчинка Дорі вирішує викликати дух померлого батька, після чого з дівчинкою починають відбуватися незвичайні речі. Дух ніби перебуває в її тілі і часом здійснює жахливі вчинки. Що тепер робити членам сім’ї, знаючи, що поруч з ними живе потойбічне створіння? Фільм Віджа: Походження зла онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Віджа: Походження зла (2016) онлайн дивитися


загрузка...