Сомнія

Сомнія онлайн українською дивитися постер

Сомнія

Назва: Сомнія / Before I Wake
Рік: 2016
Жанр: Жахи
Режисер: Майк Фленган
Актори: Кейт Босворт, Аннабет Гіш та ін.
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: Фільм «Сомнія» розповідає непросту історію про те, наскільки тонкою може виявитися грань між сном і дійсністю. Що робити, якщо нічні кошмари, породження нічної темряви, раптом входять у твоє життя? Врятуватися від них майже неможливо, жахливі мешканці цих снів небезпечні не тільки для тих, хто спить, а й для тих, хто опиниться у них на шляху за межами кордонів царства Морфея. І у тих, хто зустрінеться їм, навряд чи буде можливість врятуватися від лиха, що насувається. Запрошуємо дивитися фільм Сомнія онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Насилу оговтавшись від страшної трагедії – загибелі єдиної дитини, подружжя Марк вирішуються почати все з нуля. Першим їхнім кроком назустріч новому життю стає усиновлення восьмирічного сироти на ім’я Коді – чарівного шибеника, так схожого на загиблого хлопчика.

Життя хлопчика в притулку була далеко не безхмарним. Його не вперше віддають у сім’ю, але попередні спроби зазнали невдач. Коді щосили намагається бути слухняним, проте вночі його емоції виходять з-під контролю. Саме тому він так боїться моменту, коли приходить час для сну. Нові батьки спочатку звинувачують у всьому складну життєву ситуацію, у яку потрапила дитина, і намагаються допомогти йому освоїтися, звикнути до життя у сім’ї.

Втім, зовсім скоро з’ясовується, що Коді боїться не стільки сну, скільки того, що відбувається навколо нього у той час, коли хлопчик спить. Джессі з чоловіком вирішують залишитися з дитиною на ніч. Але навряд чи нові батьки Коді підозрюють, з чим саме їм доведеться зіткнутися. Фільм Сомнія онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Сомнія (2016) онлайн українською


загрузка...