Сіністер 2

Сіністер 2 онлайн українською дивитися постер

Сіністер 2

Назва: Сіністер 2 / Sinister 2
Рік: 2015
Жанр: Жахи
Режисер: Кіаран Фой
Актори: Шаннін Соссамон, Джеймс Ренсон, Ніколас Кінг
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: Чи вірите ви в долю? Герої фільму навіть не підозрюють про те, що на них чекає в новому будинку після переїзду. Кінострічка є сиквелом до першої частини. Багато в чому сюжет повторюється, проте в новій картині стало більше містики і моторошних сцен. Запрошуємо дивитися фільм Сіністер 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Мати, яка одна виховує дев’ятирічних хлопчаків-близнюків, вирішує придбати будинок за містом для того, щоб діти більше часу проводили на свіжому повітрі. Вона дійсно без особливих проблем знаходить цілком симпатичний особняк, що знаходиться в чудовому стані. Однак агент з продажу нерухомості не розповів жінці головного про цей будинок, тому вона і діти, переїхавши жити за місто, перший час відчувають себе абсолютно щасливими.

Але ані нова господиня будинку, ані тим більше дітлахи навіть не підозрюють про те, що в цьому будинку гніздиться смерть і що їм необхідно терміново тікати звідти. Невідомо які жахливі випробування чекають ні в чому не винних нових мешканців страшного особняка, чи зуміють вони вижити в умовах неймовірного жаху, який обрушиться на них найближчим часом. Фільм Сіністер 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Сіністер 2 (2015) онлайн українською


загрузка...