Щось

Щось (2011) онлайн

Щось

Назва: Щось / Дещо / The Thing
Рік: 2011
Жанр: Жахи
Режисер: Маттіс ван Хейніген мл.
Актори: Мері Елізабет Вінстед, Джоел Едґертон
Тривалість: 01:43:00

Короткий опис: Космічні прибульці, що залишили в Антарктиці свій розбитий зореліт, стали об’єктом уваги необережних норвезьких учених, і це закінчилося не дуже добре. Дослідники випустили на волю щось павукоподібне, що володіє вертким підступним розумом і вміє вживлятися у людське тіло. Після цього починається справжній кошмар, у якому кривава бійня змінюється сценами підозр, звинувачень серед своїх і очікуванням на нові сутички.

Детективно-фантастичний трилер Маттіс ван Хейніген – ремейк однойменної кінострічки, знятої Джоном Карпентером у 1982 році. Запрошуємо дивитися фільм Щось онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Люди давно підозрюють про існування позаземних цивілізацій, що ми не одні у Всесвіті, а вічна крига Антарктики продовжує підносити цікаві палеонтологічні знахідки. За сюжетом фільму «Дещо» група вчених, які проводять дослідження в льодах Антарктики, виявляє недалеко від полярної станції цікаву знахідку. У крижаних печерах знаходиться щось невідоме позаземного походження, що нагадує космічний корабель.

У величезній брилі льоду збереглася позаземна істоту, а для більш докладного дослідження, експедиція викликає вченого-палеонтолога. Поганою ідеєю було рішення взяти шматочок зразка тканини для дослідження. Лід розколовся, тепло подіяло і з глибокого сну вирвалася жахлива істота, яка відкрила справжнє полювання на вчених. Спіймати цю істоту виявляється завданням не простим, воно прекрасно вміє маскуватися, а вбиває жорстоко і довго. Фільм Щось онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Щось (2011) онлайн українською


загрузка...