Полтергейст

Полтергейст постер

Полтергейст

Назва: Полтергейст / Poltergeist
Рік: 2015
Жанр: Жахи
Режисер: Гіл Кінан
Актори: Сем Роквелл, Розмарі ДеВітт, Джаред Гарріс
Тривалість: 01:41:00

Короткий опис: У центрі сюжету кінострічки сім’я на прізвище Боуен. Маленька донька починає спілкування з потойбічним світом, зі світом привидів. Дівчинка мала, й спочатку їй все це видається дуже захопливою грою, але потім відбувається справжня трагедія. Привид із потойбічного світу викрадає дитину, а всі інші члени родини змушені об’єднати зусилля, щоб відшукати дівчинку і повернути її додому.

Знайти дівчинку буде вкрай непросто, дорослі Боуени пройдуть через страшні, неймовірні випробування, після чого вони вже ніколи не зможуть стати колишніми і повернутися до свого старого життя, як би пристрасно вони самі цього не бажали. Запрошуємо дивитися фільм Полтергейст онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі подій фільму знаходиться сім’я з п’яти чоловік, яка щойно домовилася про покупку нового приватного будинку. Просторе житло в затишному і тихому кварталі подобається всім, окрім старшої доньки. Інші ж вважають це придбання початком нового життєвого етапу.

Незабаром в будинку починають відбуватися дивні події. Молодша донька, Меді, вступає в діалог з полтергейстом, який мешкає тут уже багато років. Серед ночі таємничі істоти викрадають дівчинку, що призводить в шок усіх членів сім’ї.

Фахівці повідомляють сім’ї, що вони мають справу з абсолютно новим, надпотужним полтергейстом. Подібні випадки зникнення людей в минулому невідомі, а значить побороти надприродну силу і повернути Меді з потойбічного в реальний світ буде непросто. Але сім’я об’єднується, щоб зробити все можливе. Фільм Полтергейст онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Полтергейст (2015) онлайн українською


загрузка...