Піраміда

Піраміда постер

Піраміда

Назва: Піраміда / The Pyramid
Рік: 2014
Жанр: Жахи
Режисер: Грегорі Левассер
Актори: Деніс О’Хейр, Ешлі Хіншоу, Джеймс Баклі та ін.
Тривалість: 01:29:00
Мова: Українська

Короткий опис: Фільм жахів Грегорі Левассера розповідає про групу археологів, що відправилися на розкопки в єгипетську пустелю. Вони виявляють приховану пісками стародавню піраміду і приймаються досліджувати її заховані від усього світу таємниці.

Блукаючи в темних, нескінченно тягнуться катакомбах цього монументальної споруди, герої трилера «Піраміда» незабаром губляться і не можуть знайти вихід з кам’яного лабіринту. У пошуках порятунку і денного світла вони впадають у відчай. Незабаром вчені усвідомлюють, що вони не просто потрапили в пастку. За ними ще й хтось полює. Запрошуємо на безкоштовний перегляд Піраміда онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Світове вчене співтовариство вражене відкриттям, зробленим американськими археологами на території Єгипту, де знайдена ще одна піраміда, яка перебуває глибоко під пісками. За припущеннями вчених піраміда набагато доросліша за своїх наземних подібних споруд. По праву першовідкривачів, американські археологи починають дослідження внутрішніх приміщень, поступово віддаляючись від входу в піраміду.

Незабаром з’ясовується, що вчені безнадійно заблукали в нескінченних коридорах і кімнатах стародавньої споруди. Коли відчай і паніка охоплює всю групу дослідників, з’являється нова обставина, яке загрожує загибеллю всіх учасників наукової експедиції. Виявилося, що, незважаючи на час, який піраміда була похована в пісках Єгипту, в її внутрішніх приміщеннях залишилася життя, при цьому абсолютно вороже сучасним людям. Фільм Піраміда онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...