Паранормальне явище 5: Примарний світ

Паранормальне явище 5: Примарний світ онлайн українською дивитися постер

Паранормальне явище 5: Примарний світ

Назва: Паранормальне явище 5: Примарний світ / Paranormal Activity: The Ghost Dimension
Рік: 2015
Жанр: Жахи
Режисер: Грегорі Плоткін
Актори: Джей Хаерон, Кеті Фезерстон та ін.
Тривалість: 01:28:00

Короткий опис: Кінострічка «Паранормальне явище: Примарний світ» продовжує серію кінопроектів, об’єднаних під назвою «Паранормальне явище». Цього разу мова піде про примар, які починають турбувати спокій сім’ї після загибелі їхньої дитини. Що ж стало причиною руйнування зв’язків між реальністю і паралельним світом, де живуть духи? І чи можна вгамувати безтілесних гостей традиційними методами чи в боротьбі з ними людям доведеться піти зовсім іншим шляхом? Запрошуємо дивитися Паранормальне явище 5: Примарний світ онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Переживши жахливу трагедію – загибель молодшого дитини, Райан і його дружина Емілі вирішуються на переїзд в інший штат, мріючи якомога швидше забути від болісних спогадів. Разом зі старшою дочкою вони переїжджають в новий будинок. Але і в гостинній Каліфорнії герої не знаходять спокою.

Сім’ю Райана і Емілі чекає зустріч з незрозумілими потойбічними гостями, охочими якнайскоріше вигнати законних власників з їхнього житла. Привиди буквально всюди. Вони проникають в спальню і дитячу кімнату, заважають спати і влаштовують атаки на мешканців будинку. Нове житло стає для сім’ї вмістилищем гірших кошмарів. І глядачі зможуть побачити все це своїми очима. Адже згідно з традиціями жанру герої фіксують події на відео, створюючи повну ілюзію того, що зйомка проходить в документальному режимі. Від цього зустрічі з примарами стають ще більш страшними. Фільм Паранормальне явище 5: Примарний світ онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Паранормальне явище 5: Примарний світ (2015) онлайн українською


загрузка...