Дзвінок

Дзвінок онлайн українською

Дзвінок

Назва: Дзвінок / The Ring
Рік: 2002
Жанр: Жахи
Режисер: Ґор Вербінскі
Актори: Наомі Воттс, Мартін Гендрексон
Тривалість: 01:55:00

Короткий опис: Журналістка Ракель Келлер дізнається про страшний відеозапис, після перегляду якого померла її родичка. Щоб розібратися у тому, як це сталося, у Келлер є всього сім днів.

Кеті, племінниця Ракель, яка не прожила і тижні після фатального «сеансу». Як з’ясовується, це було характерно і для інших загиблих підлітків: кожен з них відповів на телефонний дзвінок і подивився нещасливу кіноплівку. Сама журналістка теж включає вбивче відео, потрапивши в «Шелтер Маунтайн Інн». Лунає дзвінок, і для Ракель теж починається зворотний відлік. Чи встигне вона впоратися зі страшною головоломкою? Запрошуємо дивитися Дзвінок онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Журналістка Рейчел Келлер на особисте прохання своєї подруги береться розслідувати загадкову смерть чотирьох підлітків. Вона дізнається, що всі вони померли після того, як подивилися відеоплівку зі страшними і незрозумілими кадрами і відповіли на телефонний дзвінок після перегляду. У цій розмові телефоном невідомий голос передрікав кожному з загиблих смерть протягом 7 днів.

На допомогу собі Рейчел кличе друга Ноа, вони разом дивляться вміст касети і розуміють, що всього 7 днів відділяють їх від неминучої загибелі. У них є тільки один вихід – розплутати цей кошмар. А тут Рейчел дізнається, що її син теж дивився цю злощасну відеоплівку і над ним нависла смертельна загроза. Тепер журналістці доведеться боротися не тільки за своє життя, але і за життя рідної людини. А знайти вихід із страшної ситуації буде зовсім не просто. Фільм Дзвінок онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дзвінок (2002) онлайн українською


загрузка...