Дзвінок 2

Дзвінок 2 онлайн українською

Дзвінок 2

Назва: Дзвінок 2 / The Ring two
Рік: 2005
Жанр: Жахи
Режисер: Ґор Вербінскі
Актори: Наомі Воттс, Мартін Гендрексон
Тривалість: 01:55:00

Короткий опис: Дія фільму «Дзвінок 2» розгортається через шість місяців після подій першої частини. Рейчел Келлер і її син Айден залишають місто, щоб оселитися у невеликому містечку в сільській місцевості, де вони будуть у безпеці.

Незабаром після приїзду Рейчел дізнається, що студент коледжу загинув недавно при обставинах, подібних з минулими жертвами Самари. Тепер життя Айдена в небезпеці, і Рейчел знову повинна зануритися в минуле Самари, щоб уберегти сина. Запрошуємо дивитися Дзвінок 2 онлайн на КіноНаХаті

Повний опис
Уже знайома нам героїня Рейчел направляється зі своїм сином в затишне і непримітне містечко, де хоче назавжди забути той кошмар, що з ними трапився. Але вже незабаром вони знову отримують ту кляту касету, де кровожерлива Самара знову продовжує здійснювати помсту.

Уже по ходу сюжету зрозуміло, що Самара повернулася з ще більш серйозними і страшними намірами і цього разу протиборство буде набагато складнішим. Маленьке містечко Ореґон, у яке і переїхали наші головні герої, наповниться жахом. Проклята непідписана відеокасета ніби переслідує, просто не дає спокою в цьому містечку. І навіть цього разу доводиться протистояти Самарі, щоб захистити не тільки своє життя, а найголовніше й життя свого власного сина. Фільм Дзвінок 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Дзвінок 2 (2005) онлайн українською


загрузка...