Дракула

Фільм Дракула (1992) онлайн дивитися українською

Дракула

Назва: Дракула / Dracula
Рік: 1992
Жанр: Жахи
Режисер: Френcіс Форд Коппола
Актори: Ґері Олдмен, Вайнона Райдер, Ентоні Гопкінс, Кіану Рівз, Моніка Беллуччі
Тривалість: 01:44:00

Короткий опис: Фільм «Дракула» (1992) розповідає про Джонатан Гаркера, агент по нерухомості, який займається справами свого клієнта, графа Дракули. Йому невідомо, що цей дворянин – вампір з трагічним минулим: Влад Дракула прирік себе на вічні терзання через самогубство дружини, яка повірила в його загибель.

Знайшовши в паперах Гаркера фотографію його нареченої Міни, граф не сумнівається у тому, що вона – реінкарнація його коханої Елізабет. Він вирушає в Лондон, щоб повернути кохану. Запрошуємо дивитися Дракула Брема Стокера онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Фільм «Дракула» (1992) – класична екранізація відомого роману.

У XV столітті граф Дракула здобув перемогу над турецькою армією. Однак наостанок вороги зуміли насолити йому, відправивши помилкове донесення дружині графа, Елізабет. Та не змогла змиритися sз сумною звісткою про смерть чоловіка і наклала на себе руки. Дізнавшись про трагедію, Дракула відрікся від Бога.

Проходить більше чотирьохсот років, а головний герой все ще живе, хоча і є людиною тільки зовні. Він планує переїзд з рідного Трансільванії у Лондон і звертається до агента з продажу нерухомості Джонатана Гаркера, щоб той все організував. У паперах повіреного граф виявляє фото його нареченої Міни, як дві краплі води схожої на Елізабет.

Тепер Дракула одержимий бажанням – підкорити дівчину, тим самим знову з’єднатися з душею дружини. Граф готовий на будь-які жертви заради цього, він сіє паніку та несе смерть всім, хто стоїть на його шляху. Лише кілька ентузіастів на чолі з Абрахамом Ван Хелсінґом вирішуються протистояти Дракулі і його посіпакам. Фільм Дракула Брема Стокера онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дракула Брема Стокера (1992) онлайн українською

Player #1


Player #2
загрузка...