Багряний пік

Багряний пік онлайн українською дивитися постер

Багряний пік

Назва: Багряний пік / Crimson Peak
Рік: 2015
Жанр: Жахи
Режисер: Гільєрмо дель Торо
Актори: Джессіка Честейн, Чарлі Ганнем, Том Гіддлстон
Тривалість: 01:59:00

Короткий опис: Фільм «Багряний пік» – це чергова інтерпретація класичного сюжету «будинок з привидами». Готичні історії про старовинні, наповненими примарами замки та їхніх власників не втрачають своєї популярності ще з позаминулого століття. Режисер картини бере за основу класичну сюжетну канву і модернізує її, наповнюючи новим змістом, алe той же час зберігаючи впізнавані образи. Запрошуємо дивитися Багряний пік онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
В околицях невеликого англійського містечка стоїть високий пагорб, на вершині якого знаходиться старовинний маєток. Він користується недоброю славою серед містян. Щороку, коли настає зима, пагорб застилає криваво-червоний сніг. Жителі міста кажуть, що причина всьому – це червона глина, що покриває схили пагорба, але, незважаючи на раціональне пояснення, воліють обходити маєток стороною.

Власниками маєтку є брат і сестра, які живуть в будинку одні з тих пір, як залишилися без батьків. Містяни не особливо люблять їх, тому молоді люди ведуть самотнє і замкнуте життя, рідко покидаючи межі свого пагорбу. Так продовжується до тих пір, поки в їхньому житті не з’являється молоденька письменниця Едіт Кашинг. Вона закохується в красивого і загадкового господаря будинку і, незважаючи на застереження, виходить за нього заміж.

Після весілля Едіт поселяється в будинку чоловіка, готова насолоджуватися принадами подружнього життя. Але маєток і його власники приховують свої таємниці. Підбурювана властивою кожному письменникові цікавістю, дівчина крок за кроком наближається до страшної розгадки. Вона дізнається, що її молодий чоловік – зовсім не той, ким здається на перший погляд, а будинок повний секретів, від яких кров холоне в жилах. Фільм Багряний пік онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Фільм Багряний пік (2015) онлайн дивитися


загрузка...