Уцілилий

Уцілилий постер

Уцілилий

Назва: Уцілілий / Врятований / Lone Survivor
Рік: 2013
Жанр: Бойовик, Воєнний
Режисер: Пітер Берг
Актори: Марк Волберґ, Тейлор Кітч, Еміль Хірш, Бен Фостер та ін.
Тривалість: 02:01:00

Короткий опис: Дія фільму «Уцілілий» відбувається у 2005 році. В Афганістан відправляється група досвідчених, спеціально навчених воїнів зі Сполучених Штатів Америки. У цієї команди важливе і відповідальне завдання, для виконання якого відбирали найкращих з кращих.

Американські спецназівці повинні знайти і знешкодити Ахмада Шаха. Ця жорстока і нещадна людина кілька років очолювала талібів і організовувала терористичні атаки. Американські солдати вступають у нерівний бій з Шахом і його поплічниками. Чимало крові пролито на полі бою, але у противника переважаючі сили, тому спецназівці гинуть героями. Після цього кровопролитного протистояння в живих залишається лише один американець – Маркус Латтрел. Самостійно він не може виконати місію, покладену на його групу, але йому необхідно вижити, дістатися до своїх і доповісти начальству про подію. Запрошуємо дивитися фільм Врятований онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повна мужності і героїзму історія про важку кровопролитну операцію, у якій виявилися втягнуті американські спецназівці в Афганській провінції Кунар. Команда «морських котиків» з чотирьох осіб вирушила на спеціальне завдання, пов’язане з затриманням сумнозвісного лідера талібів Ахмада Шаха. Потрапивши в пастку, солдати прийняли нерівний бій. Коли на допомогу оточеним бійцям був висланий вертоліт з командою солдат, він був збитий із землі талібами.

Вважається, що в той день американські збройні сили понесли найбільші втрати в афганській кампанії аж до 2011 року. Єдиний, хто вижив у тій операції, старшина Маркус Латрел. Тепер йому треба добратися до своїх. Фільм Врятований онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Уцілілий / Врятований (2013) онлайн дивитись українською


загрузка...