Патріот

Фільм Патріот (2000) онлайн українською дивитися

Патріот

Назва: Патріот / The Patriot
Рік: 2000
Жанр: Драма, Воєнний
Режисер: Роланд Еммеріх
Актори: Мел Ґібсон, Гіт Леджер
Тривалість: 02:55:00

Короткий опис: 1775 рік, в Америці спалахнула громадянська війна. Революціонери 13 британських колоній хотіли незалежність, а Великобританія не хотіла її визнавати. Війна, що розгорілася, торкнулася всіх, у тому числі і мирного жителя Бенджаміна Мартіна (Мел Ґібсон), батька сімох дітей. Після вбивства англійцями його сина, Бен бере до рук зброю, і боротьба за свободу країни, стає його особистої боротьбою.

Головну роль у фільмі пропонували Гаррісону Форду, але він вважав за її занадто жорстокою і відмовився від участі у проекті. Зате погодився Мел Ґібсон. Правда, він просив змінити сценарій, за яким у Бенджаміна Мартіна було шість дітей. Ґібсон наполіг, щоб у його героя було сім, як у нього самого на той момент. Запрошуємо дивитися фільм Патріот онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Британські колонії у Північній Америці довгий час йшли до боротьби за незалежність. Після того, як ряд законів, прийнятих в Англії, посилили податковий гніт, під яким опинилося населення колоній, американці почали війну за незалежність. У 1776 році, коли війна тільки починалася, Бенджамін Мартін, ветеран і багатодітний батько, вирішив залишатися у стороні від збройних дій.

Старший син Бенджаміна вважає, що британцям потрібно дати гідну відсіч, але це ніяк не впливає на рішення батька не брати участь у боях і бути поруч зі своїми дітьми. Але коли будинок Мартінів відвідують британці, і під час їхнього візиту один з синів Бенджаміна гине від їхніх руки, батько змінює свою думку і стає на чолі загону ополченців. Його старший син бореться поруч з батьком, і відважні американці надають гідний опір англійцям, але ті заради збереження статусу кво готові на все. Шлях до здобуття свободи буде нелегким, і Бенджаміну доведеться пройти його до кінця. Фільм Патріот онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Патріот (2000) онлайн українською дивитися


загрузка...