Лють

Лють постер

Лють

Назва: Лють / Fury
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Драма, Воєнний
Режисер: Девід Ейр
Актори: Бред Пітт, Шайа ЛаБаф, Скотт Іствуд та ін.
Тривалість: 02:15:00
Завантажити: .avi (2.9 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Події картини розгортаються у 1945 році. Близький крах нацистського режиму. Останні сили окупанти витрачають на утримання своїх позицій і відсіч арміям Радянського союзу на східному фронті і на протистояння з силами союзника на західному.

У центрі сюжету загартований в боях сержант на прізвисько Вардедді, командира танка Шерман і його екіпажу з п’яти чоловік, який кинули в саме серце ворога. Екіпаж танка вступає у нерівний бій з переважаючим за чисельністю ворогом, героїчно намагаючись нанести удар в саме серце Німеччини. Запрошуємо дивитися фільм Лють онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Квітень 1945-го – закінчується Друга світова війна. Третій Райх вже близький до поразки, але багато німецьких підрозділів все ще продовжують відчайдушний опір. Союзницькі війська готуються до вирішального наступу, який повинен задавити бажання гітлерівців пручатися остаточно і безповоротно.

І абсолютно до особливої​​, навіть смертельною місії готується екіпаж американського танка «М4 Шерман» з другої танкової дивізії США. Командує екіпажем з п’яти чоловік харизматичний сержант на прізвисько «Вардедді». У самої бойової машини теж є ім’я – «Лють». Керує нею постійно п’яний водій, що присягнувся ніколи не вирушати в бій тверезим. Ця п’ятірка вирушає в самий глухий тил противника, де ще так багато німецьких солдат і багато військової техніки. Отже, американці обов’язково зіткнуться з чисельнішими військами супротивника. Але шанс нанести потужний удар в саме серце німецького опору у екіпажа «Люті» все-таки є і упускати його вони не мають наміру, навіть якщо стануть героями посмертно. Фільм Лють онлайн українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Лють (2014) онлайн українською


загрузка...