Дюнкерк

Фільм Дюнкерк онлайн українською дивитися

Дюнкерк

Назва: Дюнкерк / Dunkirk
Рік: 2017
Жанр: Воєнний, Драма, Історичний
Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Том Гарді, Кілліан Мерфі
Тривалість: 01:47:00

Короткий опис: Травень 1940 року ледь не став чорним для армії союзників – 300 тисяч солдатів опинилися у пастці у прибережному французькому місті Дюнкерк. Саме про це розповідає заснована на реальних подіях воєнна драма, постановкою якої займався Крістофер Нолан.

Після того як союзницькі війська опинилися затиснутими між морем і чисельнішою ворожою армією, положення стало критичним. Битва за Дюнкерк на березі Ла-Маншу обернулася драматичною і воістину героїчною операцією порятунку оточених німцями солдат бельгійських, британських і французьких військ. Згодом вона отримала назву «Дюнкерське диво». Запрошуємо дивитися фільм Дюнкерк онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Кінець весни 1940-го. Війська Вермахту переможним маршем пройшли Європу, прорвалися через лінію Мажино і глибоко вкоренилися у Франції. Вінстон Черчіль щойно став прем’єр-міністром Великобританії, а йому вже доводиться вислуховувати по телефону істерику французького колеги, прем’єра Рейно: «Нас розбито!». Тим часом німці продовжують тіснити армію союзників до Ла-Маншу. Ті відчайдушно чинять опір, втрати величезні, але надія на евакуацію все ще жевріє. Коли в полеглі Кале і Булонь входять німецькі частини, на крихітному пляжі біля Дюнкерка накопичується понад 300 тисяч англійців, французів і бельгійців. Вибратися звідси можна тільки на мілковглибних суднах.

І ось тут сталося те, що потім назвуть «дивом». Гітлер розпорядився наступ припинити, а до Дюнкерка не наближатися ближче, ніж на 10 км. Союзники отримали невеликий перепочинок, чим тут же скористалися. Англійське командування звернулося до власників приватних яхт, рибальських шлюпок, прогулянкових катерів з проханням допомогти в евакуації. Відгукнулися сотні, після чого строкатий флот вирушив до французького берега. Натомість артобстріл німці все-таки продовжили, а частини Люфтваффе намагалися перешкодити порятунку армії. Узбережжя протоки перетворився на справжнє пекло, але бійці продовжували продиратися до порятунку. Фільм Дюнкерк онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Дюнкерк (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...