Шанхайський полудень

Фільм Шанхайський полудень (2000) онлайн дивитися українською

Шанхайський полудень

Назва: Шанхайський полудень / Shanghai Noon
Рік: 2000
Жанр: Вестерн, Пригоди, Комедія
Режисер: Том Дей
Актори: Джекі Чан, Оуен Вілсон
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: Пригодницький комедійний вестерн «Шанхайський полудень» з бюджетом 55 млн. доларів перевершив дану суму тільки в американському кінопрокаті, тому через три роки з’явилося продовження кіноісторії під назвою «Шанхайські лицарі».

На пошуки викраденої принцеси Пей Пей китайський імператор відправляє на Дикий Захід трьох першокласних майстерних бійців. Китаєць Чон Ванг і американський грабіжник Рой О’Беннон також намагаються розшукати принцесу, викрадену їхніми злочинними спільниками. Запрошуємо дивитися Шанхайський полудень онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет комедійного бойовика розповідає про пригоди китайця Чона Ванга на Дикому Заході Америки. Донька китайського імператора, прекрасна Пей Пей була викрадена зловмисниками і відправлена в Північну Америку. Саме туди імператор відправляє своїх кращих охоронців, щоб вони повернули улюблену доньку.

У число кращих, як правило, не потрапляє Чон Ванг, але його дядько домовляється, щоб хлопець відправиться на пошуки принцеси як помічник охоронців. Опинившись на Дикому Заході, китаєць Чон раз у раз потрапляє в різні халепи, а також знайомиться з випадковим напарником, ковбоєм Роєм О’Беннон. Разом вони вирушають на пошуки принцеси Пей Пей. Фільм Шанхайський полудень онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Шанхайський полудень (2000) онлайн українською


загрузка...