Самотній рейнджер

Фільм Самотній рейнджер (2013) онлайн дивитися українською

Самотній рейнджер

Назва: Самотній рейнджер / The Lone Ranger
Рік: 2013
Жанр: Вестерн, Бойовик, Пригоди
Режисер: Ґор Вербінські
Актори: Джонні Депп, Армі Хаммер, Том Вілкінсон
Тривалість: 02:30:00

Короткий опис: У 1933 році старий індіанець Тонто згадує про ті славні часи, коли він разом з легендарним месником у масці, якого звали Самотнім рейнджером, стояв на захисті закону і справедливості.

Їхня історія почалася в 1869 році, коли молодий адвокат-ідеаліст Джон Рід залізницею повертався до себе додому в місто Колбі у штаті Техас. У тому ж потязі везли закутого в кайдани бандита Кавендіша, а поруч з ним – дивакуватого індіанця Тонто. Джон був противником насильства, вірив у силу слова і закону, але криваві події, з якими йому довелося незабаром зіткнутися, змусили чоловіка засумніватися у правильності своїх принципів. Запрошуємо дивитися Самотній рейнджер онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Пригодницький вестерн познайомить глядачів з історією свого головного героя на ім’я Джон Рід. Це молодий юрист, який щойно повернувся до свого рідного міста після закінчення навчання. Маючи ідеалістичні погляди на світ, Джон з жахом виявляє їхню повну невідповідність навколишній дійсності. Будівництво залізниці, яке ведеться в його містечку, притягує до себе корупцію і бандитів різних мастей. А незабаром від рук лиходіїв гине і його рідний брат.

Ця подія стає останньою краплею в чаші терпіння законослухняного громадянина Джона Ріда. Відтепер вся Америка дізнається про пригоди грози злочинного світу – легендарного самотнього рейнджера Джона і його помічника – дивакуватого індіанця з білим обличчям і опудалом на голові Тонто. Разом ця парочка оголосить війну злочинному світу і покладе кінець його безчинствам на пустельних дорогах дикого Заходу. А чорна маска, що покриває шляхетне обличчя Джона, буде справжнім кошмаром для всіх злочинців і негідників його часу. Фільм Самотній рейнджер онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Самотній рейнджер (2013) онлайн українською


загрузка...