Одного разу на Дикому Заході

Одного разу на Дикому Заході онлайн

Одного разу на Дикому Заході

Назва: Одного разу на Дикому Заході / C’era una volta il West
Рік: 1968
Жанр: Вестерн
Режисер: Серджо Леоне
Актори: Генрі Фонда, Клаудіа Кардінале та ін.
Тривалість: 02:46:00

Короткий опис: Фільм про молоду і красиву вдову, якій в спадщину дісталося невелике ранчо. Треба ж такому статися, що успішний ділок вирішив прокласти по землі, на якій розташовано ранчо, залізницю. Але вдова навідріз відмовилася продати свою ділянку з фермою наполегливому бізнесменові.

Отримавши відмову, бізнесмену нічого не залишалося робити, окрім як замовити її вбивство кращому стрілку. Але красуня-вдова не залишиться без захисту. Її охоронцями стануть знаменитий бандит і бродяга. В результаті три сильних чоловіка зустрінуться у нещадній і смертельній сутичці. Так хто ж з них залишиться живим? Запрошуємо дивитися Одного разу на Дикому Заході онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет художнього фільму розповідає історію протистояння молодої вдови злочинної банді, яка бажає заволодіти її землею в маленькому техаському містечку. Дії кінострічки відбуваються в 80 -ті роки XIX століття, коли після Громадянської війни на території США у всю крокував прогрес. З Нового Орлеана в містечко приїжджає колишня повія, а нині дружина фермера Брета Мак-Бейна, Джилл.

Вона з жахом виявляє, що стала вдовою, її чоловік був убитий за кілька годин до її приїзду жорстоким бандитом Френком. На жаль, і не таке може трапитися на Дикому Заході. Френк діяв за вказівкою свого боса, залізничного магната Мортона, який має намір заволодіти землею Мак-Бейна, щоб прокласти рейки для залізниці. Однак, впливовий злочинець Мартон не врахував одного, Джил просто так не здасться, тим більше, що їй допомагає колишній бандит Шайєнн і таємничий незнайомець на прізвисько Гармоніка. Фільм Одного разу на Дикому Заході онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Одного разу на Дикому Заході (1968) онлайн українською


загрузка...