Одного разу на Дикому Заході

Одного разу на Дикому Заході онлайн

Одного разу на Дикому Заході

Назва: Одного разу на Дикому Заході / C’era una volta il West
Рік: 1968
Жанр: Вестерн
Режисер: Серджо Леоне
Актори: Генрі Фонда, Клаудіа Кардінале та ін.
Тривалість: 02:46:00
Мова: Українська

Короткий опис: Фільм про молоду і красиву вдову, якій в спадщину дісталося невелике ранчо. Треба ж такому статися, що успішний ділок вирішив прокласти по землі, на якій розташовано ранчо, залізницю. Але вдова навідріз відмовилася продати свою ділянку з фермою наполегливому бізнесменові.

Отримавши відмову, бізнесмену нічого не залишалося робити, окрім як замовити її вбивство кращому стрілку. Але красуня-вдова не залишиться без захисту. Її охоронцями стануть знаменитий бандит і бродяга. В результаті три сильних чоловіка зустрінуться у нещадній і смертельній сутичці. Так хто ж з них залишиться живим? Запрошуємо на перегляд фільму “Одного разу на Дикому Заході” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Сюжет художнього фільму розповідає історію протистояння молодої вдови злочинної банді, яка бажає заволодіти її землею в маленькому техаському містечку. Дії кінострічки відбуваються в 80 -ті роки XIX століття, коли після Громадянської війни на території США у всю крокував прогрес. З Нового Орлеана в містечко приїжджає колишня повія, а нині дружина фермера Брета Мак-Бейна, Джилл.

Вона з жахом виявляє, що стала вдовою, її чоловік був убитий за кілька годин до її приїзду жорстоким бандитом Френком. На жаль, і не таке може трапитися на Дикому Заході. Френк діяв за вказівкою свого боса, залізничного магната Мортона, який має намір заволодіти землею Мак-Бейна, щоб прокласти рейки для залізниці. Однак, впливовий злочинець Мартон не врахував одного, Джил просто так не здасться, тим більше, що їй допомагає колишній бандит Шайєнн і таємничий незнайомець на прізвисько Гармоніка. Фільм “Одного разу на Дикому Заході” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...