Непрощений

Непрощений онлайн

Непрощений

Назва: Непрощений / Unforgiven
Рік: 1992
Жанр: Вестерн
Режисер: Клінт Іствуд
Актори: Клінт Іствуд, Морґан Фрімен
Тривалість: 02:11:00

Короткий опис: Канзас, кінець XIX століття. На власній фермі живе колишній кращий стрілок Дикого Заходу, а нині вдівець з двома дітьми Вільям Манні. Якось до нього приїжджає Скофілд Кід, який пропонує об’єднатися, щоб зловити двох ковбоїв, і отримати за їхні голови нагороди. Манні погоджується, бо йому потрібні гроші на навчання підростаючих дітей і стару ферму. Дорогою вони заїжджають за колишнім напарником Манні-Недом Логаном. Утрьох мисливці за головами вирушають на пошуки ковбоїв. Запрошуємо на перегляд фільму Непрощений онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дія кримінального вестерну відбувається наприкінці 19 століття в невеликому містечку Біг Віскі , штат Вайомінг. Кілька ковбоїв жорстоко познущалися над місцевою повією , порізаний їй обличчя ножем. Решта розлючені дівчата з борделю пропонують тисячу доларів тому , хто перший уб’є ковбоїв. Таке велике винагороду відразу зацікавлює людей по всій окрузі і доходить до колишнього злочинця Вільяма Манні, який зав’язав з кримінальним минулим і став добропорядним фермером.

Заїжджий гість – молодий хлопець Скофілд Кід пропонує Манні відправитися у Біг Віскі , щоб прикінчити ковбоїв і отримати винагороду. Останнім часом справи у Манні йдуть не дуже добре , грошей не вистачає і він недовго думаючи погоджується , прихопивши по дорозі свого друга Неда Логана . Трійця відправляється на справу, але попереду на героїв чекає протистояння місцевого шерифа, який не допустить кровопролиття в його місті. Фільм Непрощений онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Непрощений (1992) онлайн українською


загрузка...