На декілька доларів більше

Фільм На декілька доларів більше (1965) онлайн дивитися українською

На декілька доларів більше

Назва: На декілька доларів більше / For a Few Dollars More
Рік: 1965
Жанр: Вестерн
Режисер: Серджо Леоне
Актори: Клінт Іствуд, Лі Ван Кліф та ін.
Тривалість: 02:12:00

Короткий опис: Кінець XIX століття, Дикий Захід. За голову втікача з в’язниці психопата-злочинця на прізвисько “Індіанець” призначена велика нагорода. Бажаючи заробити, чудовий стрілець Менко йде по його сліду. Полковник Дуглас Мортімер теж не бажає бачити “Індіанця” на цьому світі – злочинця, який зґвалтував і вбив його сестру. Мисливці за головами вирішують об’єднатися. Запрошуємо дивитися «На кілька доларів більше» онлайн українською – друга частина «доларової трилогії» режисера Серджо Леоне, до якої входять вестерни «За жменю доларів» і «Хороший, поганий, злий».

Повний опис
Вестерн режисера Серджіо Леоне розповідає про двох мисливців за головами, мета яких знайти злочинну банду на Дикому Заході. У кожного свої мотиви, так відставний полковник Дуглас Мортімер шукає ватажка банди мексиканця на прізвисько “Індіанець”, щоб помститися за зґвалтування і смерть своєї сестри. Людина без імені влучний стрілець, що майстерно володіє пістолетом, просто хоче заробити грошенят.

Влада оголосила про хорошу винагороду тому, хто зловить або вб’є втікача із в’язниці. Так, в гонитві за злочинцями, шляхи Мортімера і Людини без імені перетинаються. Стрічка є класичним вестерном, з витриманим стилем. Фільм На декілька доларів більше онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі КіноНаХаті.

1 2 3
 

На декілька доларів більше (1965) онлайн українською


загрузка...