Мерзенна вісімка

Мерзенна вісімка онлайн українською дивитися постер

Мерзенна вісімка

Назва: Мерзенна вісімка / The Hateful Eight
Рік: 2015
Жанр: Вестерн
Режисер: Квентін Тарантіно
Актори: Курт Рассел, Семюель Л. Джексон, Тім Рот, Майкл Медсен, Дженніфер Джейсон Лі, Ченнінґ Татум
Тривалість: 02:48:00

Короткий опис: Кінострічка «Мерзенна вісімка» з’явилася на екранах всупереч обставинам – спочатку Квентін Тарантіно хотів відмовитися від зйомок після того, як таємниця змісту сценарію була порушена кимось із акторів, які планували в ньому взяти участь. Зрештою, картина все ж вийшла в прокат.

Що пов’язує ковбоя, мисливця за головами, конвойовану арештантку, колишнього генерала і ката, які волею обставин опинилися під одним дахом? Строката компанія персонажів цілком відповідає своєму часу – зовсім недавно завершилася громадянська війна і кожному з них вже нічого втрачати. Але погодні умови не дозволяють їм розійтися миром. І лавка галантерейника в одну мить перетворюється на клуб за інтересами, де кожен знайде привід для дискусії або бійки. Запрошуємо дивитися Мерзенна вісімка онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ця історія розкриває перед нами час, коли тільки відгриміла громадянська війна Півночі і Півдня. Містами бродить багато бандитів, яких потрібно комусь вишукувати і ловити, доставляючи на страту. Цим і займається наш герой, заробляючи на кожному пійманому суб’єкті непогані гроші. Саме зараз він везе дівчину, яку розшукують кілька штатів. Він задоволений, адже нагорода обіцяє бути дуже непоганою. На шляху до них приєднуються ще кілька людей, яким теж по дорозі. Великою компанією йти і веселіше, і в разі нападу, відбитися більше шансів.

Дія відбувається взимку, і на вулиці стоїть морозна погода. Тому, коли їх наздоганяє хурделиця, вони негайно ховаються в торговельній крамниці найближчого міста. Це була лавка галантерейника, який торгує різним начинням. Але виявилося, що вони там не єдині гості. У ній вже ховаються від негоди ще чотири персонажа, серед яких: полковник, ковбой, француз, і особистість, вельми схожа на ката. Вісім різномастих людина в одній тісній комірчині починають задавати один одному провокаційні питання. Тут вже зрозуміло, що добре це закінчитися не може. Фільм Мерзенна вісімка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мерзенна вісімка (2015) онлайн українською


загрузка...