Бандитки

Фільм Бандитки (2006) онлайн українською дивитися

Бандитки

Назва: Бандитки / Bandidas
Рік: 2006
Жанр: Вестерн, Комедія
Режисер: Йоахім Ронінґ
Актори: Пенелопа Круз, Сальма Хаєк, Стів Зан
Тривалість: 01:33:00

Опис: Кримінальний вестерн «Бандитки» від продюсера і сценариста Люка Бессона не може бути нудним, нецікавим і не смішним, а ще й зоряна парочка у вигляді одних з найкрасивіших актрис – Пенелопи Крус і Сальми Хайек, робить фільм просто відмінним. Дія фільму відбувається у кінці 19 століття в Мексиці. У ті часи людям доводилося підкорятися бандитам і віддавати все, що вони вимагали, перемагав найсильніший зі зброєю в руках.

Жорстока банда американського землевласника Тайлера Джексона відбирала землі у чесних селян і привласнювала їх собі, розширюючи володіння. Так, від рук банди загинув великий землевласник Сандоваль, а ще один бідний фермер був сильно поранений, але у них залишилися дочки. Марія – дочка бідного фермера, грубувата мексиканка і Сара Сандоваль, яка приїхала після навчання в Європі, вирішуються помститися грабіжникам.

Обидві збираються пограбувати один і той же банк, між дівчатами відбувається велика сварка, але розуміючи, що у них один ворог, Сара і Марія вирішують об’єднати зусилля. Щоб помститися Тайлеру Джексону, бандитки грабують банки і віддають гроші мексиканцям, у яких банда відібрала землі. Гаряча кров і жага помсти змушує дівчат ризикувати власним життя, але ризиковані пограбування, погоні, перестрілки і божевільні пригоди тільки веселять двох красивих месниць. Фільм Бандитки онлайн українською дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Бандитки (2006) онлайн українською


загрузка...