Зважені та щасливі

Зважені та щасливі онлайн

Зважені та щасливі

Назва: Зважені та щасливі
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Рік: 2011-2016
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:40:00

Короткий опис: 1 вересня 2016 року розпочався новий, 6 сезон проекту «Зважені та щасливі» на телеканалі «СТБ». Варто відзначити, що шоу зазнало деяких змін: відтепер тренувати чоловіків буде В’ячеслав Узєлков, а жінок – Марина Боржемська-Узєлкова.

Перший тиждень випробувань розпочато, а це означає, що через 7 днів буде зважування. Учасник можуть отримати приємний бонус – мінус один кілограм, якщо він чи вона зможе утримати великий диск на висоті близько восьми метрів. Єдина проблема в тому, що це дуель: чоловіки vs жінки, а крім того – диск потрібно тримати на випрямлених руках. Запрошуємо дивитися телепроект Зважені та щасливі 6 сезон 2016 онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі КіноНаХаті. Також тут можна знайти також всі минулі 1, 2, 3, 4, 5 сезон + всі випуски (серії).

Повний опис
У новому сезоні 2016 року канал «СТБ» порадував своїх телеглядачів випуском шостого сезону популярного змагального телешоу, у якому беруть участь люди з надмірною вагою з усіх куточків України.Можливо, багато хто з Вас вже знайомі з американським прабатьком подібного роду телешоу «The Biggest Looser». Суть полягає у тому, що учасники, які страждають ожирінням, в форматі реаліті-шоу позбавляються від зайвих кілограмів і борються за головний грошовий приз. Звичайно, без допомоги професійних тренерів їм не обійтися. В українському аналогові в ролі фітнес-наставників виступають:

В’ячеслав Узелков – відомий боксер, який надихає учасників своїми спортивними результатами і робить все можливе для виконання головного завдання – зменшення ваги у своїх підопічних;
Марина Боржемская-Узєлкова – дружина В’ячеслава, яка перейняла усе краще від свого чоловіка і готова це все застосувати на практиці. Хоч Марина є усміхненою і м’який на характер, проте від цього не менш вимоглива.

Морально підтримує учасників ведуча телешоу – Яна Соломко. Відома співачка, екс-учасниця музичного колективу Real O. Яна прекрасно знає, що таке боротьба з зайвою вагою, адже раніше і сама мала таку проблему, але заради кар’єри співачки пересилила себе і активно зайнялася спортом і танцями.

Новий сезон шоу обіцяє бути найважчим у всіх сенсах цього слова. За головний приз боротиметься учасник, чия вага 235 кг – це найбільша вага за всю історію проекту. Дивитися шоу Зважені та щасливі 6 сезон онлайн 2016 на сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Зважені та щасливі 6 сезон онлайн (2016)


 

Зважені та щасливі 1 сезон онлайн (2011)


 

Зважені та щасливі 2 сезон онлайн


 

Зважені та щасливі 3 сезон онлайн


 

Зважені та щасливі 4 сезон онлайн


 

Зважені та щасливі 5 сезон онлайн (2015)


загрузка...