Зірки під гіпнозом

Зірки під гіпнозом онлайн дивитися

Зірки під гіпнозом

Назва: Зірки під гіпнозом
Сезон: 1 | 2
Рік: 2016-2017
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:30:00

Опис: «Зірки під гіпнозом» – це новий розважальний проект від «Нового каналу», 2 сезон (2017) якого стартував 30 серпня 2017 року. Його ведучим є Олександр Педан, відомий нам за проектам «Серця трьох» і «Дешево та сердито».

Щотижня в проекті братимуть участь відразу шість-сім зірок. Усі вони стануть жертвами Володимира Єфімова – професійного гіпнотизера, який доведе, що гіпноз – це не містика, шарлатанство і незаконний спосіб підпорядкування чужій волі. Його мета полягає лише в одному – розвеселити публіку. Але це не означає, що та зірка, яка опиниться під впливом гіпнозу, опиниться у поганому світлі. Навпаки, ця людина, побачивши себе в іншій іпостасі, сам буде сміятися, як дитина.

Крім того, активно залучені в шоу будуть і глядачі, які знаходяться в студії «Зірки під гіпнозом». Самі того не відаючи, вони стануть активними учасниками шоу: один з них подумає, що він – оркестр, інший, що він зоопарк, а третій буде вважати, що він – танцпол.

Але і це ще не все. Володимир Єфімов розповість, де людина в реальному житті стикається з гіпнозом. Виявляється, якщо ви думаєте, що вас не можна загіпнотизувати і ви максимально уважні – це не так, перестаньте бути наївними. Запрошуємо дивитися Зірки під гіпнозом 2 сезон (2017) онлайн всі випуски (серії) на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Зірки під гіпнозом 2 сезон (2017) онлайн дивитися


 

Зірки під гіпнозом 1 сезон (2016) онлайн дивитися


загрузка...