Життя без обману

Життя без обману онлайн

Життя без обману

Назва: Життя без обману
Сезон: 1 | 2 | 3
Рік: 2015-2017
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:40:00

Короткий опис: Всі ми є споживачами різноманітних товарів і послуг, при цьому не всі і не завжди замислюються про якість товару, що купується, а головне, його вплив на наше здоров’я.

І лише зіткнувшись з проблемою, ми починаємо звертати увагу на правила вибору продуктів харчування або будь-яких предметів повсякденного побуту. З такими ж проблемами в реальному житті стикаються і зірки шоу-бізнесу, відомі спортсмени та інші публічні люди, які також є споживачами.

Щоб уникнути неприємних ситуацій, Олексій Душка пропонує прислухатися до досвіду нового телепроекту від «1+1», у якому він за допомогою сучасних методик, технологій і профільних фахівців визначить, як убезпечити себе від обману. Запрошуємо дивитися Життя без обману 2017 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Передача Життя без обману – це пізнавальний проект телеканалу «1+1», 2 сезон якого розпочався з 2 вересня 2016 року. Кожен з нас у житті іноді стикається з деякими споживчими труднощами, які в першу чергу стосуються вибору та купівлі неякісних товарів і послуг у тій чи іншій сфері.

Соціальний проект допоможе уникнути таких безглуздих випадків, адже у ньому погодилися взяти участь кращі фахівці в області медицини, новітніх харчових технологій та спорту, які готові поділитися з глядачами цінними порадами з власної практики. Також у програму будуть запрошуватися різні телезірки, які розкажуть, з якими проблемами вони зіткнулися в повсякденному житті, як споживачі і як зуміли їх здолати. Часто під час ефірів будуть проводиться дискусії стосовно певних тем, у яких нерідко можна буде почути хороші і корисні поради.

Тематика досліджень проекту найрізноманітніша: молочні продукти та молоко, солодощі та шоколад, ковбаси та багато іншого. Шоу Життя без обману 2017 онлайн смотреть всі випуски на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 3
 

Життя без обману 1 сезон онлайн 1+1 (2015)


 

Життя без обману 2 сезон онлайн 1+1 (2016)


 

Життя без обману 3 сезон онлайн 1+1 (2017)


загрузка...