Як вийти заміж

Пост шоу Як вийти заміж онлайн смотреть

Як вийти заміж

Назва: Як вийти заміж
Сезон: 7
Рік: 2017
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Пост шоу «Як вийти заміж» виходить після одразу після «Холостяка» і є його прямим продовженням. У студії експерти разом з учасницями проекту обговорюють різні теми. У першому випуску розмова піде про те, як дівчині вийти заміж, та ще й вдало.

Що потрібно робити, щоб не відлякати чоловіка і як себе з ними поводити? Що чоловікам подобається у прекрасній половині людства, а що – ні? Відповіді на ці та інші питання можна буде почути у новому випуску пост-шоу разом з його ведучою Розою Аль-Намрі. Запрошуємо смотреть Як вийти заміж онлайн 7 сезон (2017) всі + останній випуск на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Одразу ж після виходу Холостяка на глядачів чекає новий випуск пост шоу. Кожного ведуча разом з експертами та учасницями шоу обговорюють наболілі питання про відносини між чоловіком і жінкою.

Наприклад, однією з тем передачі було таке підступне відчуття, як ревнощі. Добре це чи ні? Чи варто зв’язуватися з ревнивим чоловіком? Своїм досвідом поділяться учасниці різних сезонів. Вони на собі відчули всю силу ревнощів і навіть ховалися довгий час від ревнивця.

Також однією з тем було життя після весіллі. Кожна пара мріє жити разом, але далеко не всі до цього готові. Особливо після солодкого весілля, коли настає пора побуту. А побут “з’їдає” всю любов і романтику у відносинах. Як не допустити цього і зберегти сімейне вогнище? Програму відвідає спеціальний гість – ресторатор і мудра жінка Маргариту Січкар. Пост шоу Як вийти заміж 7 сезон (2017) онлайн смотреть останній випуск на сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Як вийти заміж 7 сезон (2017) онлайн смотреть


загрузка...