Як стати супермоделлю

Як стати супермоделлю онлайн дивитися постер

Як стати супермоделлю

Назва: Як стати супермоделлю
Сезони: 1
Рік: 2015
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 40 хв.

Короткий опис: Новий ексклюзивний проект від Нового каналу під назвою «Спецпроект. Як стати супермоделлю» виходить на початку вересня цього року. Нам постараються показати всі переваги та недоліки модельного бізнесу. Ми потрапимо в саме закулісся модельного Олімпу і побуваємо вдома у найвідоміших українських моделей. Запрошуємо дивитися ТВ-шоу «Як стати супермодель» 1, 2, 3 випуск онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Вихід в ефір програми «Як стати супермоделлю» (по-українськи) розвінчав найпоширеніші модельні міфи. Кар’єра моделі є мрією багатьох молодих дівчат. Успішно злетівши по кар’єрних сходах, їм доводиться досить тривалий час блищати на подіумах, підкоряючи своєю красою і фігурою сотні чоловіків.

Цього року «Новий канал» зробив величезний сюрприз для молодих дівчат. Новий телепроект виходить в ефір одразу після шоу «Супермодель по-українськи». В рамках проекту відомі українські моделі, які вже встигли показати себе за кордоном, відкривають двері своїх будинків, демонструючи свій повсякденний побут і розкриваючи секрети професії. Популярні моделі не скупляться давати поради тільки недосвідченим дівчатам. Учасницями проекту стануть такі успішні українські моделі, як Альона Османова, Аня Закусило, Жужа Іваннюк, Сніжана Онопко, Софія Горєлова. Запрошуємо дивитися телепередачу Як стати супермоделлю онлайн на сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Як стати супермоделлю онлайн (2015)

 


загрузка...