Я соромлюсь свого тіла

Я соромлюсь свого тіла онлайн дивитися

Я соромлюсь свого тіла

Назва: Я соромлюсь свого тіла
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Рік: 2014-2018
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Програма «Я соромлюсь свого тіла» є адаптацію відомого британського телешоу, у якому команда висококваліфікованих лікарів знаходить людей із недугами організму і починає методичне лікування по реабілітації їхнього здорового стану.

Як правило, для передачі обираються найсерйозніші і запущені випадки, у яких необхідно безпрецедентне втручання фахівців. Учасники, які зголосилися стати частиною програми рішуче починають слідувати рекомендаціям лікарів і кожен із глядачів може побачити як протягом відведеного терміну лікування їхній стан значно поліпшується. У деяких випусках пацієнти зізнаються, що колись, у силу різних причин їхнє здоров’я різко погіршився, а часу на лікування зовсім не залишалося. Зрозуміло, у деяких відхилення на генетичному рівні. Але, так чи інакше, визнання проблеми і готовність взяти участь у проекті ставало для кожного величезним кроком на шляху до нового життя.

У рамках ефірного часу телеглядач може побачити важкі наслідки і ефективну методику лікування захворювань: дефектів шкіри; неправильного будови скелета; ожиріння; лицьових травм; зміщення і деформацію внутрішніх органів і багато іншого. Запрошуємо дивитися Я соромлюсь свого тіла новий 5 сезон (2018) онлайн всі випуски на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Я соромлюсь свого тіла 5 сезон (2018) онлайн всі випуски


 

Я соромлюсь свого тіла 4 сезон (2017) онлайн всі випуски


 

Я соромлюсь свого тіла 3 сезон (2016) онлайн всі випуски


 

Я соромлюсь свого тіла 2 сезон (2015) онлайн всі випуски


 

Я соромлюсь свого тіла 1 сезон (2014) онлайн всі випуски


загрузка...