Від пацанки до панянки

Від пацанки до панянки 3 сезон (2018) онлайн всі випуски дивитися

Від пацанки до панянки

Назва: Від пацанки до панянки
Сезон: 1 | 2 | 3
Рік: 2011-2018
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:40:00

Короткий опис: Викладачі вищої школи постараються допомогти дівчатам, які не мають нічого: ні манер, ні норм поведінки, ні знань в певній сфері, щоб зробити з них освічених, чуйних і порядних дівчат.

Протягом сезону і особливо в першому випуску ми побачимо, що у кожної з дівчат кожне друге слово – лайка, вони не підбирають слова, вони кажуть те, що можна і що не можна.

“Лікувати” пацанячу поведінку будуть експерти, які вперше беруться за справу. Безсумнівно, група професіоналів впорається з цим. Але за який термін? Запрошуємо дивитися Від пацанки до панянки 3 сезон (2018) онлайн новий сезон всі випуски та фінал на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Соціалізація робить іноді страшні речі з людьми, перетворюючи їх у грубих і бездушних істот. Головні героїні телепроекту – це ті дівчата, які всередині грубі і невиховані пацанки. Але їх усіх також об’єднує одне – прагнення змінитися в кращу сторону.

У проекті беруть участь дівчата, які п’ють, курять, лаються, б’ються, грубіянять, скандалять, одним словом, ведуть спосіб життя, який дуже далекий від типового уявлення про слабку стать. Проте, тепер вони хочуть переламати і змінити своє життя.

З учасницями працюють професіонали своєї справи: вони ставлять дівчатам мову і мовлення; учать їх правилам етикету і правильним манерам; вивчають з ними не тільки традиційні танці, а й еротичні. Крім внутрішніх змін, жінок чекають і зовнішні перевтілення: стилісти і перукарі виступають в ролі хрещеної-феї, яка зробить з кожної учасниці Попелюшку.

У телепроекті глядач побачить неймовірні перевтілення, які трапляться з головними героїнями. Це шоу спростовує вислів, що горбатого тільки могила виправить. Подивіться на власні очі те, як з гидкого каченяти жінка перевтілюється на справжнього лебедя. 1, 2 сезон, усі випуски та серії + фінал проекту Від пацанки до панянки 3 сезон 2018 онлайн 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 випуск на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Від пацанки до панянки 3 сезон (2018) онлайн


 

Від пацанки до панянки 2 сезон (2017) онлайн


 

Від пацанки до панянки 1 сезон (2016) онлайн


загрузка...