Вар’яти Шоу

Вар'яти Шоу (2017) онлайн дивитися всі випуски

Вар’яти Шоу

Назва: Вар’яти Шоу
Сезон: 1 | 2
Рік: 2016-2018
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:15:00

Опис: Вар’яти Шоу (2018) 2 сезон розпочався 1 листопада незмінно на Новому каналі. Гумористичного шоу, яке вже не перший рік гастролює країною під проводом Сергія Притули. Сьогодні майже в кожному шоу України на обходиться без теми політики, але є одне, яке може похвалитися відсутністю цієї проблематики. На цьому шоу панує атмосфера гумору і сміху. І все завдяки тим людям, на яких тримається цей проект. Ця гумористична передача, у якій найкраще вміють віртуозно обходитися з жартами, а головна фішка – це цілком україномовне шоу, перше в своєму роді.

Учасники – професіонали своєї справи, адже тільки вони знають як розсмішити глядача за 2 секунди. Основоположником передачі є Сергій Притула (відомий ведучий на Новому каналі), який хоча і не молодий хлопчик, проте своєю бадьорістю і ставленням до життя дасть фору молодшому поколінню.

А тепер про всіх вар’ятів по порядку:

Жошка – колись входив у групу “Козаки”, а зараз відростив собі бороду, щоб не бути схожим на жінку;
Владзьо – досконало володіє німецькою мовою, яку і застосовує в своїх виступах;
Юрій Бадзян – колишній учитель фізкультури, який до цих пір не позбувся звички і перед початком шоу ставить усіх в ряд;
Віталік Тил – любитель спортзалів, проте ця любов не взаємна, оскільки після його занять доводиться заново робити ремонт.

Усі вони працюють на благо глядача і намагаються підняти настрій у будь-яку погоду. Програма знаходиться поза політикою, вульгарних жартів і російської мови, а найпоширенішою темою є побутова. Запрошуємо дивитися Вар’яти Шоу 2018 онлайн 1, 2 сезон всі випуски (серії) на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Вар’яти Шоу (2017) 2 сезон онлайн


 

Вар’яти Шоу 1 сезон (2016) онлайн


 


загрузка...