Вагітна у 16

Вагітна у 16 онлайн дивитися

Вагітна у 16

Назва: Вагітна у 16
Сезон: 1 | 2
Рік: 2012-2014
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:40:00

Короткий опис: Незважаючи на те, що в сучасному світі є купа засобів контрацепції, випадки вагітності підлітків в Україні не рідкість. Щороку близько 8000 неповнолітніх дівчат стають мамами.

Для чого був створений проект «Вагітна у 16»? Все просто – творці проекту виконуються просвітницьку роботу. Вони намагаються зменшити кількість абортів, виховують підлітків, а також допомагають мамам стати на вірний шлях, щоб виховати свою дитину.

Телепрограма вперше вийшла в 2012 році на каналі «СТБ». Важливо те, що вона підтримується Міністерством охорони здоров’я України. Головні героїні проекту – дівчата від 13 до 17 років. Учасницям доводиться дуже швидко дорослішати, щоб впоратися з усіма труднощами: нерозумінням з боку батьків, засудженням з боку родичів, друзів, товаришів і багато тому подібних інших нюансів і випадків.

Кожна нова серія розповідає нову історію. Після завершення випуску на вас чекає одразу щось подібне на пост-шоу «Доньки-матері», де Дмитро Карпачов, відомий телеведучий, буде підводити підсумки і оцінювати успішність допомоги для майбутньої мами.

Варто відзначити, що передача не засуджує дівчат, а лише намагається допомогти, і направити їх на вірний шлях, з якого вони, ймовірно, збилися. Запрошуємо дивитися Вагітна у 16 новий сезон 2016 онлайн нові серії (випуски) на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Як часто в житті відбуваються ситуації, які змушують нас рано подорослішати і загартовують характер? Такі ситуації відбуваються дуже часто, але іноді відбувається те, що змушує не тільки подорослішати, а й переосмислити все своє життя. У кожного підлітка є амбіції, плани на майбутнє, мрії та цілі. Але іноді одна помилка може змінити все…

Вагітність у підлітковому віці дуже часте явище в сучасному світі. Дуже часто вагітні підлітки зіштовхуються з розчаруванням, тим, що батько не хоче визнавати свою дитину, батьки засуджують і не підтримують вагітну доньку.

Мати дитини це дуже важливий і відповідальний крок у житті, а ще це дуже велика радість у житті. Але радість це може принести тільки тоді, коли ти створила сім’ю, міцно стоїш на ногах і маєш впевненість і підтримку в улюблених людей. Натомість у віці 15-16 років це є великим страхом і проблемою.

Учасниці проекту нового сезону (2016) – це дівчата віком до 17 років, вагітність яких не входила в їхні плани. Весь період вагітності і перші місяці життя в ролі матері дівчата перебувають під прицілом відеокамер і психологів проекту. Цей період життя змінить усе, і далі відступати буде нікуди. 1, 2 сезон Вагітна у 16 онлайн 2016 всі нові серії дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Вагітна у 16 1 сезон онлайн (2012)


 

Вагітна у 16 2 сезон онлайн (2014)


загрузка...