Танцюють всі

Танцюють всі онлайн

Танцюють всі

Назва: Танцюють всі
Сезон: 9
Рік: 2009-2016
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:40:00

Короткий опис: Настала осінь, а це значить, що в ефір знову повертається шоу «Танцюють всі» від «СТБ», у якому змагаються кращі танцюристи країни.

Першим містом для відбору стане Дніпро, де вже з перших виступів стане зрозуміло, що суддям буде важко зробити свій вибір, оскільки місто на Дніпрі повне талановитих людей. Найбільше жюрі вразить дівчина з Білорусі, яку назвуть «гарячою штучкою». Її відверті танці не завжди проходять цензуру в її рідній країні, зате у нас в Україні учасницю гідно оцінять.

Перебувати в кріслах суддів будуть незмінні Тетяна Денисова, Влад Яма, а також улюбленець глядачів Раду Поклітару. Гостем програми стане модний експерт Річард Горн. Запрошуємо дивитися телепередачу Танцюють всі 9 сезон онлайн 2016 року всі випуски на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Телеканал СТБ запускає новий сезон грандіозного танцювального шоу. Взяти участь зможуть всі, хто вважає, що вміє танцювати незалежно від напрямку танців. Шоу буде відбуватися у великих містах України. З великої кількості претендентів жюрі відберуть лише 150 щасливчиків, які і будуть тренуватися з професіоналами у наступному раунді.

Танцюристам доведеться продемонструвати не тільки свої танцювальні можливості, але і силу волі, адже їм доведеться танцювати не тільки на землі, а й під водою, у вогні і навіть зі зміями – усе для того, щоб сподобатися суворому жюрі та телеглядачам. У результаті жорсткої битви зі 150 учасників жюрі відбере тільки 20 чоловік. І саме вони будуть боротися за звання найкращого танцюриста України.

Головним призом «Танцюють всі 9 сезон» буде 500000 гривень. Також переможець отримує шанс навчатися у США в найвідоміших хореографів країни, і можливість відвідувати кращі танцювальні шоу в Лас-Веґасі. Переможця визначатимуть телеглядачі, голосуючи за улюбленого танцюриста.

Танцювальне шоу ось уже на протягом семи років розвивається. З кожним роком глядачів танцювального проекту стає все більше і більше, і тому учасниками можуть стати не тільки жителі України, але й представники інших країн. 8, 9 сезон Танцюють всі 2016 онлайн всі випуски дивитися (смотреть) на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Танцюють всі 9 сезон 2016 онлайн (СТБ)


загрузка...