Таємний код віри

Таємний код віри (1+1) онлайн дивитися

Таємний код віри

Назва: Таємний код віри
Сезон: 1
Рік: 2017
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 50 хв.

Короткий опис: У новій українській пізнавальній передачі під назвою «Таємний код віри» священнослужитель Коваленко Георгій постарається відповісти на безліч питань, які так чи інакше хвилюють віруючих жителів України. Будуть зачеплені такі теми як: Християни чи язичники?; Інтимне питання; Церква і жінка; Великдень та ін.

Для того щоб знайти істину, він звернувся за допомогою до філософів, релігієзнавцям, істориків. Запрошуємо дивитися Таємний код віри (1+1) онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Інформаційна програма допоможе розібратися у загадках релігії, які хвилюють вже не одне століття багато людей. Ведучий програми священик Григорій Коваленко вважає себе віруючим, але навіть у ньому живе сумнів. З роками питання до віри накопичувалися, але прийшов час шукати відповіді.

Чому до святих ставилися, як до грішників і навпаки? Що в церкві було придумано людьми? Який справжній сенс релігійних свят? Зрештою у що ми насправді віримо? А ще ви дізнаєтеся, чому до жінки другосортне ставлення в божому храмі, і чому вона повинна мовчати, і ні в якому разі не заходити туди з не покритою головою? Хто придумав ці правила, і чи має це відношення до справжньої віри? Не пропустіть всі випуски та серії передачі, що, безсумнівно, додадуть ще більше питань, але також дадуть відповідь на деякі з них. Програма Таємний код віри (1+1) онлайн дивитись 1, 2, 3, 4 серія на сайті КіноНаХаті.

 

Таємний код віри (1+1) онлайн дивитися


загрузка...