Таємний агент

Таємний агент Новий канал онлайн 2017 пост шоу

Таємний агент

Назва: Таємний агент
Сезон: 1
Рік: 2017
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:00:00

Короткий опис: «Таємний агент» – нове телевізійне шоу від Нового Каналу 2017 року випуску. Кожен з нас є споживачем товарів і послуг, які, здається, у наш час є в надлишку. Кожен з нас купує товари на ринку, готові страви в кулінарії супермаркетів або продукти в точках стихійної торгівлі. Ми купуємо “чесне слово” продавця про якість товару, яке, якщо виявиться не таким, дорівнюватиме не тільки даремно витраченим грошам, але іноді і проблемам зі здоров’ям.

Новий проект “Нового каналу” дізнається про те, як функціонують супермаркети, фастфуди, заклади громадського харчування зсередини. Крім цього, під перевірку потраплять і дитячі оздоровчі табори, і дитячі садки. Тобто все, чим користуються більшість українців. А після кожного випуску передачі в ефір виходитиме пост-шоу, у якому будуть зустрічатися споживачі і виробники.

Ведучими проекту є Катерина Павлюченко, вже відома по спільному з Олександром Педаном шоу “Дешево і сердито”, а також ведучий “Абзацу” Андрій Шабанов. Запрошуємо дивитися телепередачу Таємний агент (Новий Канал) онлайн 2017 + пост шоу всі випуски 1 сезону на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ведучі свіжого шоу від Нового Каналу розкриють всі таємниці виробників товарів і послуг, якими користується кожен з нас. Під гарячу руку безкомпромісних журналістів потраплять супермаркети, заклади, торгові центри, дитячі садки, школи, літні табори та багато інших закладів.Оскільки основний ефірний час відведено розслідуванням подробиць якості і схемам, за допомогою яких покупці залишаються обмануті, то відразу ж після виходу випуску глядачі матимуть змогу подивитися пост-шоу.

Саме у студії після-шоу споживачі зустрінуться з виробниками. Вони зможуть обговорити те, як проводилися перевірки, і з’ясувати стосунки один з одним. А також підприємці зможуть або виправдати себе, або ж ще більше скомпрометувати. Вони також зможуть посперечатися з ведучими і редакторами проекту про правильність і законність їхніх методів. Отож, буде гаряче! 1 сезон 1, 2, 3 випуск Таємний агент Новий канал 2017 онлайн пост-шоу дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Таємний агент (Новий канал) онлайн (2017) пост шоу дивитися


загрузка...