Світами за скарбами

Світами за скарбами онлайн смотреть

Світами за скарбами

Назва: Світами за скарбами
Сезон: 1
Рік: 2018
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:45:00

Опис: «Світами за скарбами» (2018) – масштабне телешоу від телеканалу СТБ, яке є адаптацією південнокорейського формату “Final Adventure”.

За умовами проекту, вісім сімейних або дружніх пар виконують різні завдання у різних куточках світу і борються за головний грошовий приз у розмірі 500 тисяч гривень. Протягом 14 епізодів пари учасників переміщаються з країни в країну, виконують різні квести і намагаються зробити це краще за суперників. Кращі за підсумками конкурсів отримують перевагу над іншими парами, а аутсайдери, які заробили чорну мітку, ризикують покинути проект.

Ведучою шоу «Світами за скарбами» стала Роза Аль-Намрі, відома телеглядачам за проектом “Холостяк”. Вона грає роль веселої і заводної вожатої, яка всіляко намагається допомогти учасникам. За словами Рози, вона приготувала для пар різні конкурси, які можуть викликати у них як радість і веселощі, так і страх з огидою.

Шоу має допомогти глядачам, які хочуть скористатися новими перевагами безвізового режиму з країнами Європи та іншими куточками світу. На прикладах учасників можна дізнатися, як знайти недороге місце для ночівлі, де можна недорого перекусити і як відвідати всі бажані пам’ятки. Шоу «Світами за скарбами» (2018) онлайн смотреть 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 випуск на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Світами за скарбами (2018) онлайн смотреть всі випуски


загрузка...