Світ навиворіт

Світ навиворіт онлайн

Світ навиворіт

Назва: Світ навиворіт
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Рік: 2010-2017
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:00:00

Короткий опис: Телепроект «Світ навиворіт» – це захоплива подорож завдовжки в 8 сезонів, яку транслює телеканал «1+1».

Що може розширити світогляд більше, ніж подорожі? Авторський проект Дмитра Комарова – це неймовірно захоплива телепрограма, кожен сезон якої – окрема пригода екзотичною та інтригуючою країною планети.

Разом з Дмитром Комаровим ви з головою поринете в культуру іншої країни, зсередини дізнаєтеся найдивовижніші і часом шокуючі традиції. Безстрашний ведучий ні перед чим не зупиниться для того, щоб глядачі відчули країну: він братиме участь у таємничих обрядах, куштуватиме екзотичну їжу, житиме разом з аборигенами. Запрошуємо дивитися Світ навиворіт 9 сезон (2017) онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
«Світ навиворіт» – це пізнавальне так зване «тревел-шоу», у якому розповідається про країни, які не прийнято відвідувати з туристичними путівками.

Знімальна група телепроекту складається з двох відчайдушних мандрівників. Один з них екстремал Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв, які подарують нам дивовижні моменти з різних таємничих куточків планети. Вони безстрашні: гори, джунглі, дикі племена – дрібниця для таких відважних мандрівників.

Потрапляючи в невідому і далеку країну, Олександр і Дмитро починають жити в ній. Термін їхнього перебування – кілька місяців. Завдяки цьому можна вивчити країну, побачити її зсередини і познайомитися з її населенням.

Приходьте дивитися 9 сезон 2017 року + нові серії авторського проекту Дмитра Комарова Світ навиворіт онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

1 сезон. Камбоджа онлайн


 

2 сезон. Індія онлайн


 

3 сезон. Африка (Танзанія і Ефіопія) онлайн


 

4 сезон. В’єтнам онлайн


 

5 сезон. Індонезія онлайн


 

6 сезон. Латинська Америка (Мексика, Куба і Болівія) онлайн


 

7 сезон. Болівія онлайн


 

8 сезон: Непал онлайн


 

Світ навиворіт 9 сезон (2017) Японія онлайн дивитися


загрузка...