Супермодель по-українськи

Супермодель по-українськи онлайн 1, 2 сезон постер

Супермодель по-українськи

Назва: Супермодель по-українськи
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Рік: 2014-2018
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:40:00

Короткий опис: Реаліті-шоу «Супермодель по-українськи» 5 сезон стартувало на Новому каналі на початку осені 2018 року. Це шоу є всесвітньо відомим і вітчизняні телепродюсери вирішили зробити в Україні щось подібне.

На кастинги проекту прийшла дуже велика кількість учасниць та учасників, близько п’яти тисяч молодих дівчат (а з 4 сезону і хлопців) віком від 16 до 30 років. З усіх них обирають двісті конкурсантів для фінального відбору, а вже звідти відбирають 15 щасливчиків для участі в прямих ефірах.

На цих дівчат та хлопців чекає не проста гра. Протягом двох тижнів вони будуть під прицілом камер. На них чекають багато випробувань і завдань, а перемогти в реаліті-шоу зможе тільки одна – найкрасивіша, найталановиіша, найфотогенічніша. Головний приз – контракт з відомим модельним агентством та велика популярність, що неодмінно потягне за собою запрошення в різні журнали та проекти. Запрошуємо дивитися телепередачу Супермодель по-українськи 5 сезон 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 випуск (серія) онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис: По-справжньому красиве реаліті-шоу починається на українському телебаченні, де ми будемо спостерігати за життям справжніх моделей. Ведуча проекту – топ-модель українського походження Алла Костромічова, яка є власницею модельного агентства в Нью-Йорку. Завдяки тому, що Алла Костромічова самостійно пройшла всі труднощі на шляху до вершини, вона прекрасно розуміє, що чекає героїнь шоу. І Алла з радістю поділиться своїми знаннями, як домогтися успіху на подіумі, і навчить українських красунь, як домогтися визнання і звичайно, як дефілювати в найкращих будинкам моди світу.

Кастинг був проведений Новим каналом дійсно масштабний, але тільки 200 дівчат від 16 до 30 років зуміли проявити себе повністю, а от ми побачимо тільки 15 найчарівніших учасниць «Супермодель по-українськи». І саме ці моделі будуть усіма силами, пройшовши безліч найскладніших випробувань, намагатися проявити себе перед суддями проекту. А судді це відомі українські майстри своєї справи – Сергій Нікітюк, Соня Плакидюк і Костянтин Боровський (з 4-го сезону). Що ж очікує юних красунь на подіумі? Як потрібно буде доводити, що саме ти гідна звання супермоделі? Усі випуски та серії проекту Супермодель по-українськи 5 сезон (2018) онлайн смотреть безкоштовно на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Супермодель по-українськи 5 сезон (2018) онлайн смотреть
 

Супермодель по-українськи 4 сезон онлайн смотреть (2017)
 

Супермодель по-українськи 3 сезон онлайн (2016)
 

Супермодель по-українськи 2 сезон онлайн (2015)
загрузка...