Слідство ведуть екстрасенси

Слідство ведуть екстрасенси  онлайн дивитися всі випуски

Слідство ведуть екстрасенси

Назва: Слідство ведуть екстрасенси
Сезон: 6 | 7 | 8
Рік: 2016-2018
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Проект «Слідство ведуть екстрасенси» був створений для того, щоб дати надію вже, фактично, зневіреним людям, довести, що вони не винні в скоєному і допомогти вибратися із СІЗО.

Їхній останній шанс – екстрасенси, які можуть розкрити (і розкривають!) злочини, які не в силах пояснити міліція, часом все списуючи в небуття.

Одна з таких справ виявиться особливо страшною. На багатьох жителів села, і на дітей теж, чатує сама смерть. Вони всі на межі життя і смерті. Для розслідування відправляються одразу три найсильніших екстрасенси – Олена Курилова, Жанна Шулакова і Рубіна Цибульська. Намагаючись допомогти людям, ясновидці самі опиниться у небезпеці. Спочатку щось потойбічне просто буде заважати слідству, а далі візьметься за самих жінок! Чи зможуть експерти розплутати цю справу, допомогти людям, при цьому ще й самим залишитися живими?

Запрошуємо дивитися Слідство ведуть екстрасенси онлайн всі випуски 8 сезон (2018) на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Чим можуть допомогти екстрасенси слідству? Виявляється, вони намагаються відновити ланцюжок подій, щоб знайти істину, у таких складних справах, як крадіжки, згвалтування і вбивства. Загалом, вони – єдиний шанс для родичів і невинних.

Особливість проекту полягає в тому, що експерти між собою не змагаються, а разом намагаються застосувати всю свою силу і досвід, щоб відновити справедливість і знайти істину, яка десь поруч.

У кожному випуску телепроекту працюють по два екстрасенси в парі, розслідуючи підозрілу і неоднозначне справу, а експерт-криміналіст працює на місцях, де відбувалися всі події, а також, спілкується з потенційними свідками, аналізуючи і роблячи свої висновки. Телепроект Слідство ведуть екстрасенси (2018) онлайн дивитися всі випуски на сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Слідство ведуть екстрасенси (2018) онлайн дивитись всі випуски


 

Слідство ведуть екстрасенси 7 сезон (2017) онлайн дивитись


 

Слідство ведуть екстрасенси 6 сезон (2016) онлайн дивитись (2-ге півріччя)


 

Слідство ведуть екстрасенси 6 сезон (2016) онлайн дивитись (1-ге півріччя)


загрузка...