Скарби зі звалища

Скарби зі звалища всі серії українською 2016 онлайн

Скарби зі звалища

Назва: Скарби зі звалища / Auction Hunters
Рік: 2010-2015
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Жанр: ТВ-шоу, Науково-популярний
Режисер: Дейв Міллер
Актори: Клінтон Джонс, Аллен Гаф
Тривалість: ~ 20 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Головні герої науково-популярного серіалу «Скарби зі звалища» – це два чоловіки, які вирішують заробити хороші гроші на своєму умінні розбиратися в антикваріаті. Одного з них звуть Аллен Хафф, він істинний комерсант з антикваріату у другому поколінні. Іншого героя звуть Клінтон Джонс, який не зле розбирається у багатьох областях знань і професій. Ці хлопці що завгодно можуть зробити, коли вони в одній команді, так чому б не зірвати великий куш?

У їхньому бізнесі дуже важливо провести гарну угоду на аукціоні, адже в разі поганої угоди, вони нічого не зароблять. Вони займаються пошуком предметів старовини, щоб потім на них заробити. Наскільки ж міцний бізнес наших героїв? Запрошуємо дивитися Скарби зі звалища всі серії 2017 українською онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Американське реаліті-шоу, що виходить в ефір з 2010 року, звертає увагу телеглядачів на аукціони. Мова йде не про ті аукціонах, де члени вищого суспільства змагаються за старовинні унікальні лоти, а про широко поширену в США практиці пускати з молотка здане на зберігання майно громадян, які потонули в боргах.

Ведучі Аллен Хафф і Клінтон «Тон» Джонс відвідують такі «складські» аукціони, які влаштовують у Південній Каліфорнії, а часом відвідують і інші штати. Особливістю таких аукціонів є та, що у якості лоту виступає не окремий предмет, а складське приміщення. Таким чином, кожен раз Аллен і Тон мають справу з «котом у мішку» і тільки після здійснення покупки дивляться, які предмети потрапили їм до рук і чи можна виручити за них хоч якісь гроші.

Ведучі стверджують, що у своїй роботі вони стикаються з відомим правилом «80/20%»: 80% доходу приносять їм 20% придбаних речей, і навпаки. ТВ-шоу Скарби зі звалища всі серії українською онлайн 2017 1, 2, 3, 4, 5 сезон дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Скарби зі звалища 1 сезон українською онлайн


 

Скарби зі звалища 2 сезон українською онлайн


 

Скарби зі звалища 3 сезон українською онлайн


 

Скарби зі звалища 4 сезон українською онлайн


 

Скарби зі звалища 5 сезон онлайн (рос)


загрузка...