Сімейні мелодрами

Сімейні мелодрами 2016 1+1 онлайн дивитись

Сімейні мелодрами

Назва: Сімейні мелодрами
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Рік: 2012-2016
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Телепрограма «Сімейні мелодрами» – це акторська репрезентація складних сімейних історій, свідки і жертвами яких може стати будь-хто. Зради, скандали в сім’ї, розлучення, конфлікти між батьками і дітьми, проблеми з грошима, найважчі ситуації, у яких людина залишається один на один з проблемою – усе це і багато іншого становить головну тематику проекту.

Усі сімейні таємниці рано чи пізно стають явними. Перед героєм програми постає питання – що робити далі, як вирішити проблему, у якій, на перший погляд, немає рішення, як навчиться жити далі?

Кожна нова серія – це окрема маленька історія, яка розповідає про життя звичайної сім’ї. Усі сюжети мають реальне підґрунтя і повністю або частково побудовані на дійсно існуючих подіях, персонажі змальовані з реальних людей. Запрошуємо дивитися Сімейні мелодрами (2016) нові серії від 1+1 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У житті буває багато цікавих, а разом з тим і складних, заплутаних історій, про які люди часто говорять “Я думав, що таке може бути тільки в кіно”. «Сімейні мелодрами» – проект каналу «1+1», у якому будуть реконструюватися реальні історії реальних людей.Усі події, які тільки можуть зустрітися в житті: зради, проблеми з грошима, розлучення – усе це знайде своє місце в цьому тв-шоу. Люди часто стикаються з такими складними моментами, але не завжди знають, як потім вибратися з ями, у якій вони опинилися. Одна з цілей цього проекту – це показати, що вихід є завжди, незважаючи на те, що ситуація здається тупиковою.

У кожному випуску буде розглядатися нова ситуаційна проблема, в якій глядач зможе отримати відповіді на питання: що робити? як вчинити? як впоратися з цим? чому так сталося? І, найголовніше, як далі жити? Телешоу може на своєму прикладі допомогти людям впоратися з подібними випадками, направити на правильний шлях, показавши, що не треба опускати руки.

Шоу носить соціальний характер, і, можливо, кожна людина зможе знайти відображення свого життя в показаних історіях. Також проект повчальним і для підлітків, оскільки деякі серії своєю тематикою якраз торкаються проблем про підлітків. 6 сезон, всі нові серії Сімейні мелодрами 2016 1+1 онлайн дивитись на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Сімейні мелодрами 1 сезон онлайн


 

Сімейні мелодрами 2 сезон онлайн


 

Сімейні мелодрами 3 сезон онлайн


 

Сімейні мелодрами 4 сезон онлайн


 

Сімейні мелодрами 5 сезон онлайн


 

Сімейні мелодрами 6 сезон онлайн (2016, 1+1)


загрузка...