Серця трьох

Серця трьох онлайн дивитися

Серця трьох

Назва: Серця трьох
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Рік: 2014-2017
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:40:00

Короткий опис: Не пропустіть прем’єру проекту «Серця трьох», у якому підкорювати жінок у новому 3 сезоні 2016 будуть чоловіки від 19 і до 63 років. Творці без скромності заявляють: у новому сезоні все буде яскравіше і більш насиченим, ніж у попередньому. Команда проекту вибрала цілу сотню хлопців, які хочуть знайти своє щастя.

Тепер чоловіки будуть більш підготовленими, адже вони дивилися 1, 2 сезон реаліті-шоу і знають, до чого варто готуватися серйозно, а де можна і розважитися.

Цікаво, що за правилами у проекті беруть участі чоловіки різної вікової категорії: від 18 років і до 63, а деякі до того ж приїхали з інших країн. За цим, безумовно, буде вкрай цікаво поспостерігати. Запрошуємо дивитися Серця трьох 3, 4 сезон онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Романтичне шоу знайомств дає змогу поспостерігати за тим, як три дівчини протягом трьох місяців обирають собі пару зі ста претендентів. Героїні проекту живуть у красивому особняку і кожен день зустрічають нових гостей, з яких їм потрібно вибрати того самого, єдиного.

Завдання непросте, і в цьому дівчатам допомагає ведучий шоу Олександр Педан (раніше Маша Єфросініна). Кожна з учасниць прийшла на проект з власним уявленням про ідеального чоловіка. На кому ж у результаті зупинять свій вибір дівчата? Остаточну відповідь дасть поїздка в Таїланд, куди кожна з героїнь вирушить в компанії двох найуспішніших претендентів на її серце. 1, 2, 3 4 сезон Серця трьох онлайн 2017 смотреть (дивитися) на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Серця трьох 4 сезон онлайн (2017)


 

Серця трьох 3 сезон онлайн (2016)


 

Серця трьох 2 сезон онлайн (2015)


 

Серця трьох 1 сезон онлайн (2014)


загрузка...