Руйнівники міфів

Руйнівники міфів онлайн

Руйнівники міфів

Назва: Руйнівники міфів / MythBusters
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Рік: 2003-2011
Жанр: ТВ-ШОУ
Тривалість: ~ 50 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Геть забобони, ні міфам і легендам – нехай живе істина, така, яка є! Телепрограма «Руйнівники легенд» на чолі з її ведучими, експертами Адамом Севеджем і Джеймі Гайнеманом, береться довести або спростувати існування різного роду повір’їв, чуток, домислів, які прийшли до нас з фільмів, історії, сформованої думки про ті чи інші факти.

До цієї непростої справи герої телешоу підходять з усією серйозністю та ретельністю, перевіряючи будь-який міф науковими методами. При цьому в їхній передачі немає і натяку на нудьгу – весело, з азартом хлопчаків, навчені життєвим і професійним досвідом Адам і Джеймі включаються у кожен новий свій досвід, підтверджуючи або розвінчуючи міфи і одночасно з цим пізнаючи навколишній світ. Запрошуємо дивитися телепередачу Руйнівники міфів онлайн всі серії, сезони на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Захопливе телевізійне шоу знайомить телеглядачів з неймовірними і, часом, дуже небезпечними експериментами американців Адама Севеджа і Джеймі Гайнемана, які виступають у ролі справжніх руйнівників звичних кожному переконань.

Для кожного сезону телеведучі підготували ряд нових легенд і міфів, які вони планують або підтвердити, або спростувати. Деякі з міфів, тим не менше, не отримають повного підтвердження навіть після використання Адамом і Джеймі найдивовижніших методів.

Експерти будуть тестувати мотоцикли, автомобілі, і навіть … самогон, так що шанувальникам не прийдеться нудьгувати. Всі сезони рекомендовані до перегляду широкій аудиторії і, безсумнівно, сподобаються тим, хто цікавиться незвичайними фактами і хоче навчитися відрізняти брехню від правди. Шоу Руйнівники міфів онлайн українською дивитися всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Руйнівники міфів 1 сезон онлайн українською


 

2 сезон онлайн


 

3 сезон онлайн


 

4 сезон


 

5 сезон


 

6 сезон


 

7 сезон


 

8 сезон


 

9 сезон


загрузка...