Розсміши коміка. Діти

Розсміши коміка. Діти онлайн дивитися

Розсміши коміка. Діти

Назва: Розсміши коміка. Діти
Сезон: 1
Рік: 2016
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:30:00

Короткий опис: Український телеканал «1+1» навесні 2016 року здивував своїх глядачів новою версією гумористичного телешоу – «Розсміши коміка. Діти». Тепер українські діти розповідатимуть смішні історії і робитимуть усе можливе, щоб розсмішити коміків. Оцінювати дитячий талант будуть професійне гумористичне журі. Ведучими проекту стали Женя Кошовий, Володимир Зеленський і Настя Каменських, а це значить що буде дуже цікаво і смішно. Найменші смішні учасники з різних куточків України даруватимуть Вам свої жарти і смішні історії.

Запрошуємо дивитися «Розсміши коміка Діти» онлайн на нашому сайті КіноНаХаті. Ми зробимо все що б записи нових випусків шоу були доступні для вас в зручному плеєрі і максимально оперативно. 1 сезон 2016, усі випуски та серії проекту дивись на нашому інтернет-кінотеатрі.

Повний опис

Повний опис: Телеканал «1+1» придбав права на показ нового гумористичного шоу за участю дітей. Воно являтиме собою оновлене шоу «Розсміши коміка», у якому діти покажуть своє почуття гумору і вміння жартувати, а оцінювати їхній талант будуть професійні гумористи зі студії «Квартал-95» – Володимир Зеленський і Євген Кошовий. Кастинги проводились у Києві, Харкові, Львові, Дніпропетровську та Одесі. Правила такі ж як і в шоу для дорослих. Чи зможуть всидіти коміки з кам’яними обличчями чи дитячий гумор все таки розтопить їхні “кам’яні” душі? Запрошуємо дивитися шоу Розсміши коміка Діти онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Розсміши коміка. Діти 1 сезон онлайн (2016)


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (1: 5.00)
Loading...