Поверніть мені красу

Поверніть мені красу онлайн

Поверніть мені красу

Назва: Поверніть мені красу
Сезон: 1 | 2 | 3
Рік: 2015-2018
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:40:00

Короткий опис: «Поверніть мені красу» – соціальний проект від «1+1», у якому учасникам кардинально змінюють зовнішність. Багато людей через непривабливий зовнішній вигляд часто не можуть облаштувати своє особисте життя і страждають різними комплексами. Тепер у всіх них є чудовий шанс почати своє життя з чистого аркуша за допомогою нової передачі.

Команда з кращих пластичних хірургів, психологів, стилістів протягом всього проекту буде творити “чудеса” із зовнішністю наших учасників, щоб у кінцевому підсумку вони стали виглядати привабливіше і впевненіше, ніж раніше. Звичайно, учасникам теж доведеться докласти чимало зусиль на шляху до своєї заповітної і настільки довгоочікуваної мрії. По закінченню всіх зусиль наших професіоналів ми зможемо поглянути на всіх учасників зовсім по-новому, і це будуть по-справжньому щасливі і задоволені собою люди. Запрошуємо дивитися телепередачу Поверніть мені красу 3 сезон (2018) онлайн всі випуски (серії) 1+1 на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Унікальний передача, яка заснована не на візуальній зміні зовнішності за допомогою нанесення макіяжу, зміни зачіски, а на глибокому багатосторонньому підході до зовнішнього вигляду.

Учасники телешоу – це прості українці, які з різних причин стали жертвами своєї зовнішньої непривабливості – хтось втратив роботу, хтось другу половинку, деякі не можуть знайти ні того ні іншого. У кожного героя шоу в житті сталася трагічна подія, яка спричинила втрату сенсу життя, повністю зламавши всі плани на майбутнє. Героям проекту доведеться пройти безліч змін, включаючи хірургічне втручання.

У команду фахівців проекту входять психолог, фахівець зі світу моди, косметологи і пластичні хірурги – усі вони готові подарувати учасникам другий шанс знайти себе в суспільстві, яке до цього було безжальним і жорстоким по відношенню до них. Головне завдання фахівців радикально змінити зовнішність, стиль і мислення учасників, створивши з купи комплексів загальний збалансований образ, який підкорить оточуючих. Передача Поверніть мені красу онлайн 2018 3 сезон 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 серія (випуск) на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Поверніть мені красу 3 сезон (2018) онлайн


 

Поверніть мені красу 2 сезон онлайн 1+1 (2016)


 

Поверніть мені красу 1 сезон онлайн 1+1 (2015)


загрузка...