Пацанки: Нове життя

Пацанки: Нове життя онлайн (2017) дивитися (смотреть)

Пацанки: Нове життя

Назва: Пацанки: Нове життя
Сезон: 1 | 2
Рік: 2017-2018
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 00:50:00

Короткий опис: «Пацанки: Нове життя» – нове шоу, 2 сезон якого стартував у 2018 році, і яке є прямим відгалудженням реаліті-шоу «Від пацанки до панянки».

На «Новому каналі» творці проекту зрозуміли, що не можуть просто так відпустити трьох найбільш харизматичних його учасниць. Це Люда “БДСМ”, фіналістка Юлія Чайка та переможниця шоу Галя “Клеопатра”. Їм вдалося виправити в собі далеко далеко не все, тому тепер у них є останній шанс стати краще в реальному житті.

Допомагати їм буде сам особисто продюсер проекту Олексій Гончаренко. Чи впораються дівчата, дивіться на Новому каналу, а також у нас на сайті. В ефір поки що вийде тільки спеціальний випуск, після якого буде проведено глядацьке голосування. Якщо його результати будуть позитивними, до осені буде знято серіаліті з 24 серій за участю Галі, Юлі і Люди. Запрошуємо дивитися Пацанки: Нове життя 2 сезон 2018 онлайн 1, 2, 3, 4, 5 серія на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Нове реаліті-шоу «Від пацанки до панянки: нове життя» Новий канал створив для того, щоб шанувальники шоу і учасниць Галі Полудневіч, Люди Понзель і Юлі Чайки змогли знову стежити за їхнім життям в ефірі. Дівчата погодилися жити під одним дахом і показати, що у них змінилося після шоу. Їхнє повсякденне життя, їхні проблеми, робота, стосунки з рідними – це все буде під прицілом камер. Головне завдання цього проекту, показати чи змінилися дівчата після першого реаліті-шоу і чи гідні вони називатися леді?

Ви побачите, як дівчата ходять на побачення, влаштовуються на роботу, зазнають поразок і радіють своїм маленьким перемогам. Як вони будують відносини з чоловіками. Проект підкорить вас своєю щирістю і гумором учасниць. Усе ті ж пацанки, але вже більш витончені в новому проекті одного з провідних українських каналів, дозволить поглянути з-за лаштунків на улюблених учасниць, які змогли дійти до фіналу популярного ТВ-шоу. Всі серії Пацанки: Нове життя 2 сезон 2018 смотреть онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Пацанки: Нове життя 2 сезон (2018) онлайн смотреть


 

Пацанки: Нове життя 1 сезон (2017) онлайн смотреть


загрузка...