Панянка-селянка

Панянка-селянка онлайн

Панянка-селянка

Назва: Панянка-селянка
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Рік: 2012-2018
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 00:45:00

Короткий опис: Бідна провінціалка і багата панянка з великого міста: у житті їхні долі навряд чи перетнулися б коли-небудь. Але реаліті “Від панянки до селянки” на три дні поміняє їх місцями, змусивши з головою зануритися у буденне життя одна одної.

Навіть такий нетривалий термін стане справжнім випробуванням для дівчат з різних верств суспільства, вважай, з паралельних реальностей. Нашим героїням доведеться зустрітися віч-на-віч зі своїми таємними страхами і боротися з ними, а також з широко розкритими від подиву очима відкривати для себе найпрекрасніші і найжахливіші прояви життя. Запрошуємо смотреть Панянка-селянка (2018) новий сезон онлайн всі випуски на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Розважальна програма “Від селянки до панянки” – захопливий соціальний експеримент. На очах у всієї країни дві дівчини зануритися в умови життя, які незвичні для кожної з них.

Перша учасниця це мешканка мегаполісу, яка звикла до постійних тусовок і шопінгу. Вона адаптувалася до міської метушні, має хорошу роботу, власну квартиру і машину. Комфортабельні умови для життя і блага цивілізації – ось де живе і чим задовольняється панянка кожен день.

Друга дівчина це мешканка типовою села. Вона прокидається з першими півнями, і її день починається з догляду за худобою. Город і сільська місцевість це типова картинка її життя, а наведення порядку в домі ще одне проведення дозвілля.

На цілих три дні учасниці шоу поміняються місцями: міська мешканка їде в село, а сільська дівчина вирушить до міста. Вони будуть жити в тих умовах, у яких знаходяться кожен день.

Чи зможе перша дівчина вийти із зони комфорту і зануритися в атмосферу села і сільського життя? Як вплине мегаполіс на другу учасницю і чи зможе вона пристосуватися до темпу великого міста? Новий сезон Панянка-селянка 2018 онлайн смотреть на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Панянка-селянка 8 сезон (2018) онлайн смотреть


 

Панянка-селянка 7 сезон (2017) онлайн смотреть


 

Панянка-селянка 1 сезон онлайн (2012)


 

Панянка-селянка 2 сезон онлайн (2013)


 

Панянка-селянка 3 сезон онлайн (2014)


 

Панянка-селянка 4 сезон онлайн (2015)


 

Панянка-селянка 5 сезон онлайн (2015)


 

Панянка-селянка Міжконтинентальний сезон онлайн (2016)


 

Панянка-селянка 6 сезон онлайн (2016)


загрузка...