Одруження наосліп

Одруження наосліп 2017 всі випуски онлайн

Одруження наосліп

Назва: Одруження наосліп
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Рік: 2015-2018
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:10:00

Короткий опис: Одруження наосліп – нова передача від телеканалу “1+1”, у якій учасники знаходять свої другі половинки.

Суть шоу така: люди, чиї попередні стосунки не увінчалися успіхом і чиї серця розбиті, дають новий шанс собі і протилежній статі. На основі відповідності знаків зодіаку, психологічного фону, аналізу попередніх стосунків, причин розставань і сексуально-емоційної поведінки досвідчені експерти підбирають героям підходящі кандидатури, які разом проходять різні експерименти. Майбутню пару перевірять на стресостійкість і готовність до нових стосунків. Чи справді стосунки між чоловіком і жінкою можна технологічно спланувати? Запрошуємо дивитися Одруження наосліп (2018) 4 сезон всі випуски онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головні герої телепередачі після невдалих стосунків не опускають руки і приходять на проект, щоб знайти все-таки своє кохання. Допомагають їм у цьому експерти – психолог Єгор Тополов, астролог Олексій Котенко і love-коуч Світлана Митрофанова, а також ведуча телешоу – чарівний психолог Леся Матвєєва. Усі вони будуть стежити за тим, як будуть розпочинатися і тривати стосунки. Також команда експертів даватиме поради для нової пари і про те, як вийти з кризи, яка стається після розриву відносин.

На жаль, не все залежить від експертів: люди самі повинні прагнути до змін у своєму житті і, в першу чергу, повинні починати з себе. Навіть найбільш вдалі і щасливі поєднання не приведуть до результату, якщо у героїв не буде бажання почати свою любовне життя з чистого аркуша.

Мета даного проекту не тільки з’єднувати серця, а й демонструвати глядачам приклади того, як потрібно і як не потрібно будувати стосунки, а також програма може допомогти уникнути помилки у своєму житті і дасть пораду щодо виходу з проблемних ситуацій. Новий сезон уже чекає на глядачів – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 випуск. Передача Одруження наосліп 4 сезон (2018) онлайн дивитися всі випуски від “1+1” на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Одруження наосліп 4 сезон (2018) всі випуски


 

Одруження наосліп 1 сезон онлайн 1+1 (2015)


 

Одруження наосліп 2 сезон онлайн 1+1 (2016)


 

Одруження наосліп 3 сезон онлайн 1+1 (2017)


загрузка...