Наречена для тата

Наречена для тата (2018) онлайн смотреть всі випуски

Наречена для тата

Назва: Наречена для тата
Сезон: 1
Рік: 2018
Жанр: ТВ шоу
Тривалість: ~ 01:45:00

Опис: «Наречена для тата» (2018) – прем’єра телеканалу “СТБ” про пошуки нової мами та дружини. Проблема самотності і виховання дітей в умовах неповноцінної родини – одна з гострих тем у соціальній сфері життя. Не кожен батько може дати своїй дитини все те, що йому необхідно для нормального процесу дорослішання. Дитина потребує уваги, турботи і розмов як з мамою, так і з татом, оскільки обидва вносять свою лепту у формування особистості майбутньої дорослої людини. Але що робити тим, хто залишився сам з дітьми на руках, особливо якщо це чоловіки?

Найчастіше після розлучення дитина залишається разом з мамою, але є випадки, коли рішення виноситься на користь батька. Жінки не так охоче беруть відповідальність за чужих дітей, оскільки для них роль материнства має важливе психологічне значення. У програмі братимуть участь 5 чоловіків, кожен з яких має одну або декілька дітей на руках. Їм будуть підбиратися жінки на підставі експертних оцінок, проведених тестів і думок психологів.

За правилами програми цілий місяць жінка буде жити в своїй новій сім’ї. Обидва партнери будуть намагатися побудувати відносини і по закінченню терміну приймати рішення: чи потрібно їм продовжувати залишатися в сім’ї чи необхідно розлучитися. Кожна людина має право на особисте життя, а також на відчуття щастя у стосунках. Соціальна телепередача «Наречена для тата» (2018) онлайн смотреть 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 випуск на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Наречена для тата (2018) онлайн смотреть всі випуски


загрузка...